» » » Павло Хобзей: Кращі вчителі англійської мови пройдуть спеціальну підготовку та поширять набуті знання серед своїх колег
Інформація
  • Переглядів: 451
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-02-2016, 07:32
24-02-2016, 07:32

Павло Хобзей: Кращі вчителі англійської мови пройдуть спеціальну підготовку та поширять набуті знання серед своїх колег

Категорія: Навігація / Новини

«Усі діти повинні навчитися спілкуватися англійською мовою». Таку думку висловив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час спільної прес-конференції із Британською Радою в Україні, Go Global та Першого Національного телеканалу щодо запуску програм у рамках Року англійської мови 23 лютого 2016 року.
У заході взяли участь директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, директор навчального центру та екзаменів Британської Ради в Україні Пол Кімм, проектний менеджер Go Global Оксана Нечипоренко та Любов Залюбовська, заступник генерального директора НТКУ телеканалу UA: Перший Дар’я Юровська.
Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей повідомив, що Британська Рада в Україні допомагатиме Міністерству освіти і науки у трьох напрямках роботи: тестування учнів після 9 та 11 класу; тестування випускників педагогічних університетів та коледжів, які готуються стати вчителями англійської мови; розроблення програм з англійської мови для нової української школи; проект щодо підготовки нових підручників з англійської мови українських авторів, які спираються на досвід британських колег.
Павло Хобзей повідомив, що напрацьовані Британською Радою програми вже впроваджуються в українську систему освіти. Зокрема, розпочато реалізацію спільного проекту Міністерства освіти і науки, Британської Ради в Україні та GoGlobal «Вчителі англійської мови – агенти змін». Згідно цього проекту кращі вчителі протягом 2016 року пройдуть перекваліфікацію та спеціальну підготовку. «Завдання вчителів - поширити набуті знання серед своїх колег», -  зазначив заступник Міністра.
Також за словами Павла Хобзея, вчителі англійської мови проходитимуть курси за спеціальними програмами, розробленими Британською Радою в Україні. «Я вдячний Британській Раді, що в фокусі їхньої уваги є вчитель – основа сучасної школи», - підкреслив заступник Міністра.
Павло Хобзей звернув увагу на розроблення тестів для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Як зазначив заступник Міністра, в цьому році тести пройдуть апробацію у трьох регіонах. Завдання тестів включатимуть не тільки читання, писання з англійської, а й аудіювання.
Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс зауважив, що за кожним прикладом вдалого вивчення англійської мови – стоїть вчитель. Саме тому, Британська Рада в Україні займається підготовкою вчителів для їх ефективної праці із учнями.
Директор навчального центру та екзаменів Британської Ради в Україні Пол Кімм представив присутнім основні програми, розроблені Британською радою в Україні для вивчення англійської мови.
Проектний менеджер GoGlobal Оксана Нечипоренко розповіла про основні напрямки спільної роботи з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні. За її словами, організація активно працює над впровадженням безкоштовних програм для навчання та вдосконалення англійської мови. Серед таких проектів Оксана Нечипоренко виділила проект перепідготовки вчителів «Вчителі англійської мови – агенти змін», а також спільний проект щодо створення літніх мовних таборів.
У 2016 році Британська Рада, підтримуючи ініціативу Go Global, працює над заохоченням надання ширшого доступу до фільмів та телебачення мовою оригіналу. Це включає в себе показ відомих театральних постановок з Лондона у рамках проекту «Британський театр у кіно», який тепер проходить у шести містах по всій Україні. А у березні 2016 суспільний мовник України, телеканал UΛ:Перший, розпочне показ проекту «Word on the Street» - серії програм, створених Британською Радою та BBC, щоб ознайомити тих, хто вивчає англійську мову, із її використанням у повсякденному житті.
 

 

 


 


 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше