» » » Фестиваль молодіжної творчості з іноземних мов «Буковинські зустрічі»
Інформація
  • Переглядів: 1676
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-06-2011, 13:51
21-06-2011, 13:51

Фестиваль молодіжної творчості з іноземних мов «Буковинські зустрічі»

Категорія: Навігація / Новини

Фестиваль молодіжної творчості з іноземних мов «Буковинські зустрічі»
Цьогоріч у мальовничому куточку Карпат, на Вижниччині, відбувся третій міжнародний фестиваль молодіжної творчості з іноземних мов «Буковинські зустрічі». Особливість перебування дітей у таборі полягала в тому, що вони мали можливість вивчати англійську мову в позашкільних умовах. Проводячи різні заходи та ігри, вихованці табору спілкувалися з вчителями та між собою англійською мовою, удосконалюючи цим знання набуті в школі.

Протягом шести днів була гарна погода і діти майже з усіх районів області мали можливість розважатися, здійснювати походи в гори, на перевал Німчич, на річку Виженка. Крім цього всі загони писали сценарії для своїх п’єс, які презентували в останній день перебування в таборі.
З вітальними словами та словами вдячності до організаторів дійства та присутніх звернулися заступник начальника Головного управління – начальник управління змісту навчання і виховання ГУОН ОДА Л.М.Тарангул та директор ІППО Чернівецької області Г.І.Білянін.
Більш детально про роботу табору ми попросили розповісти завідувача кафедри методики викладання філологічних дисциплін ІППО Чернівецької області, координатора проекту С.М.Куриш.
-Світлано Михайлівно, розкажіть коли і ким був створений табір?
Табір функціонує три роки за фінансової підтримки посольства США в Україні та партнерської діяльності Корпусу миру США в Україні за сприяння вчителів англійської мови області, працівників ІППО Чернівецької області та за координацією кафедри методики викладання філологічних дисциплін. Це є міжнародний грантовий проект, який підтримується як грант.
-У чому полягають ідея та мета створення табору?
- Ідея – міжнародна мережа таборів по всьому світі, які називаються «Drama Camp», але ми називаємо наш табір міжнародний фестиваль молодіжної творчості з іноземних мов «Буковинські зустрічі». Мета полягає в тому, щоби діти удосконалили свої знання з англійської мови, адже все що відбувається в таборі (заходи, ігри, походи, підготовка до виступу) проводиться англійською мовою. Закінчується перебування в таборі фестивалем, до якого загони готуються протягом тижня, і це, на мою думку, є дуже корисним, адже ми бачимо результат позакласної роботи з нашого предмета.
-Які умови ставляться перед дітьми, які хочуть потрапити у табір?
-За умовами проекту, який затверджений відділом культури посольства США в Україні, запрошуються діти віком від 11 до 13 років, які написали твори на тему «Чому я хочу приймати участь у «Drama Camp». Бажаючих, звичайно, більше, ніж є можливість прийняти. Всі твори ми надсилаємо у посольство та опрацьовуємо самостійно. Цього року у таборі перебувало 50 дітей та 10 дорослих.
-Яке значення має цей проект для кафедри методики викладання філологічних дисциплін?
- Це захід, який ми вносимо в план нашої роботи, але звичайно, що без фінансової підтримки, цього не було б. Що стосується методичної роботи, то ми створюємо програму, за якою кожний вчитель та волонтер проводять з дітьми заняття, навчально-методичне забезпечення яких підготувала наша кафедра. Діти працюють за такими програмами: «Акторське мистецтво», «Жестикуляція», «Пантоміма», «Вміння поводити себе на сцені», «Вміння розмовляти». Волонтери зазвичай свої заняття влаштовують з фонетики, граматики англійської мови, історії культури, історії театру тощо. Ці всі матеріали готують викладачі нашої кафедри.
- Як, на вашу думку, чи сподобалось дітям перебування у таборі?
- Хочу подякувати пансіонату «Зелені пагорби», який приймав нас цього року, директору А.К.Шешуряку за якісну організацію роботи табору. Нашим вихованцям було виділено окремий корпус, де діти жили у кімнатах по двоє-троє, на достатньому рівні було харчування, завдяки чому діти отримали велике задоволення від перебування у таборі.

Фестиваль молодіжної творчості з іноземних мов «Буковинські зустрічі»
На шостий день перебування у таборі учні продемонстрували свої вистави усім присутнім, а це і батьки, і вчителі, і представники ЗМІ та показали, що тиждень потужної спільної роботи вчителів, волонтерів та вихованців не пройшов марно. Адже виступи були цікавими, сповненими змісту, супроводжувалися піснями, танцями. Сподіваємося, що «Буковинські зустрічі» стануть доброю традицією і в наступному році діти Чернівецької області знову зустрінуться в цій мальовничій місцевості, щоб гарно та змістовно відпочити.


Враження та коментарі вихованців табору.

Віра, учениця 7-а класу ЗНЗ №22 м. Чернівці:
«Мені подобається, що в цьому таборі спілкуються англійською мовою, це сприяє кращому вивченню цієї мови. Я познайомилася з багатьма дітьми з різних куточків нашої області, які стали мені справжніми друзями. Тому мені дуже не хочеться звідси їхати. Також хочу сказати про гарне ставлення вчителів і волонтерів до дітей, вони допомогли нам адаптуватися, познайомитися один з одним.»
Богдан, учень 8-в класу ЗНЗ №2 м.Чернівці:
«Тільки позитивні враження. Мені сподобалася цікава інтерпретація вивчення англійської мови та можливість застосувати ці знання на практиці: всі ігри, конкурси, спілкування з вчителями та волонтерами відбуваються на англійській. Також запам’ятався похід на річку Виженка, організований нашими вожатими, під час якого ми змогли насолодитися чистим повітрям та надзвичайно гарною природою Карпат».
Кушнір Денис, учень 9-а Новодністровської гімназії:
«Цей тиждень перебування у таборі був чудовим. Мені сподобалися конкурси, різні заходи, дискотеки, ігри, особливо загальнотабірна гра квест «Пошук скарбів». Найбільше запам’тався похід у Карпати, на перевал Німчич, де ми їли смачний бануш . Ця подорож нас дуже згуртувала. У наступному році хочу приїхати сюди знову
Саша, учень 3 гімназійного класу Заставнівської гімназії:
«У таборі панувала дуже гарна, дружня атмосфера. Наші вчителі і волонтери добре до нас відносились і були терплячими, хоча ми їх нерідко «діставали». Ніколи не забуду останній вечір біля вогню, де ми співали пісні, грали в ігри і плакали, бо не хотіли прощатися. Також хочу сказати про гарні умови перебування у таборі: смачне харчування та комфортні кімнати».

Враження та коментарі волонтерів Корпусу Миру США в Україні

Лілія Фабела, Сторожинецький ліцей:
«Я живу в Україні 10 місяців і цей тиждень перебування у таборі був найкращим періодом за цей час. Приємно бачити потужну роботу координаторів, вожатих та вчителів, яка спрямована на зацікавлення дітей до вивчення англійської мови. Коли американці і українці працюють разом, це дає гарний результат».
Мішель Лемптон, ЧНУ ім.Ю.Федьковича:
«Я думаю, що найголовнішим під час перебування у таборі є те, що діти, які досі не знали один одного, боялися спілкуватися між собою, стали справжніми друзями .Було приємно спостерігати за надзвичайно зворушливим моментом, коли вони з розчуленням і слізьми на очах казали один одному «До побачення».
Джо Семрад, Новодністровська гімназія:
Враження пречудові! Приємно бачити як через тиждень хаосу, нервувань, некомфорту через те,що ми переймалися підготовкою до цього дійства, маємо такий чудовий результат – сьогоднішнє свято. Я беру участь у проекті уже другий рік, і хочу зазначити, що цей рік було краще».скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше