» » » Засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів інтернатного типу на базі КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4»
Інформація
  • Переглядів: 682
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 10-02-2016, 14:43
10-02-2016, 14:43

Засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів інтернатного типу на базі КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4»

Категорія: Новини / Стрічка

Сьогодні, 10 лютого, на базі КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4» відбулось засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів інтернатного типу з теми «Організація роботи працівників психологічної служби із профілактики негативних явищ в учнівському середовищі»
Відкрив засідання методичної студії І.І. Коропецький, директор школи, який тепло привітав гостей і побажав їм всіх гараздів. Розповів про нашу школу, її традиції та плани на майбутнє. 
Розпочали засідання Д.Д. Романовська, завідувач науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, науковий керівник методичної студії та Л.В. Кирилецька, методист-психолог науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППОЧО, які провели із працівниками психологічної служби практикум з оволодіння діагностико-корекційною технологією формування ціннісних орієнтацій учнів «Мої цінності».
Продовжила засідання В.І. Тільняк, практичний психолог нашого закладу, керівник-консультант методичної студії із теоретично-практичним екскурсом з теми «Організація роботи працівників психологічної служби із профілактики негативних явищ в учнівському середовищі».
Кульмінацією навчання працівників психологічної служби були тренінгові заняття з учнівськими колективами 4-х та 7-их класів: 
- «Безпека та небезпека» за програмою виховної роботи з підлітками щодо питань протидії торгівля людьми, яке провела М.М. Антошкова, соціальний педагог;
- тренінгове заняття «Вчимося керувати собою» під керівництвом В.І. Тільняк.
Педагоги закріплювали знання учнів про емоційний та психологічний стани людини; про безпеку та небезпечні ситуації. Зосереджували увагу на вмінні керувати собою та своїми діями, позбуватися негативних емоційних станів.
Заняття принесли користь школярам. Кожен зумів відкрити щось нове для себе і отримав теоретичні і практичні знання як діяти та виживати у соціальному середовищі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (12)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше