» » » Стартували конкурсні випробування «Урок» та «Самоаналіз уроку» Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»
Інформація
  • Переглядів: 1623
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 9-02-2016, 20:58
9-02-2016, 20:58

Стартували конкурсні випробування «Урок» та «Самоаналіз уроку» Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»

Категорія: Новини / Стрічка

Сьогодні, 9 лютого 2016 року, у рамках практичного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» стартували конкурсні випробування «Урок» та «Самоаналіз уроку» на базі навчальних закладів міста: гімназій №2 (директор С.В.Матвійчина), №6 (директор І.А.Ігнат), ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (директор М.Г.Галузінська), №6 (директор В.Н.Дем'янчук), №22 (директор Л.І.Яворська).
Адміністраціями вищезазначених навчальних закладів забезпечено високий рівень підготовки до проведення практичного етапу.
Конкурсанти у номінації «Математика» продемонстрували власну фахову підготовку, даючи уроки в 5-му, 6-му, 8-му та 9-му класах з тем: «Додавання та віднімання дробів з однаковими знаменниками»; «Перетворення виразів на додавання і віднімання раціональних чисел»; «Друга і третя ознаки подібності трикутників»; «Додавання і віднімання векторів».
Конкурсні уроки у номінації «Англійська мова» були проведені у 3-му, 4-му, 9-му, 10-му класах з таких тем: «Професії»; «Їжа. Покупки»; «Зовнішність. У лікаря»; «Плани на майбутнє».
Конкурсанти у номінації «Історія» провели уроки в 6-му та 7-му класах з тем: «Побут і виховання спартанців»; «Русь-Україна за Володимира Мономаха та Мстислава Володимировича». 
Педагоги у номінації «Захист Вітчизни» демонстрували свою фахову майстерність, даючи відкриті уроки у 10-их, 11-их класах з тем: «Стрілецьке озброєння сучасної армії. Призначення, загальна будова та бойові властивості автомата. Послідовність неповного розбирання та складання автомата»; «Обов’язки солдата в бою. Особиста зброя та екіпіровка солдата. Організаційна структура механізованого відділення, його озброєння та бойові можливості»; «Стройове положення з автоматом. Виконання прийомів: «Ремінь послабити (підтягти)», «Автомат на груди», «На ремінь», «Зброю за спину», «Покласти зброю», «До зброї», «За зброю»; «Прийоми стрільби (вогневі тренування). Положення автоматника під час стрільби з місця і в русі в пішому порядку. Вибір і зайняття місця для стрільби. Прийоми стрільби з автомата під час приготування до стрільби, проведення і припинення стрільби. Тренування у приготуванні до стрільби». 
Учителі – учасники конкурсу продемонстрували власну фахову підготовку, рівень володіння методикою викладання навчального матеріалу, уміння творчо використовувати найновішу інформацію, застосовувати інноваційні технології, зробили ще один крок до вершин педагогічної майстерності.

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше