» » » Вітаємо юних ВЕБ-дизайнерів та користувачів ПК
Інформація
  • Переглядів: 1851
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-12-2010, 19:36
23-12-2010, 19:36

Вітаємо юних ВЕБ-дизайнерів та користувачів ПК

Категорія: Навігація / Новини

Вітаємо юних ВЕБ-дизайнерів та користувачів ПК
Відповідно до плану роботи управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2010 рік, 17 грудня 2010 року проведено відкритий обласний конкурс юних ВЕБ-дизайнерів та користувачів ПК серед учнівської молоді Чернівецької області.

У конкурсі взяли участь команди Глибоцького, Герцаївського, Вижницького, Сокирянського, Новоселицького, Путильського, Кельменецького, Кіцманського, Хотинського, Сторожинецького, Заставнівського районів міст Чернівців та Наводністровська. Всього 47 учасників із загальноосвітніх та позашкільних закладів Чернівецької області, які були переможцями районних етапів конкурсу з інформаційних технологій.

У рамках конкурсу проводились змагання в двох номінаціях:
1. Створити фрагмент веб-сторінки деяких розділів з астрономії. За 1 годину учасникам конкурсу потрібно було підшукати власну назву головної сторінки та розділів, розробити власний дизайн. Керівником гуртка інформатики ОЦНТТУМ, Спориніною Т.Т., підготовлена текстова інформація та фото “Про астрономію.”, “Сузір'я.”, “Галактики”, “Зірки”, “Астрономія в мистецтві”, які можна було використовувати для оформлення веб-сторінки. Роботи створювалися в текстовому редакторі “Блокнот”. Журі оцінювало роботи за такими критеріями: повнота назв сторінок, використання таблиць, використання блоків, кількість та обробка зображень, наявність гіперпосилань, оформлення тексту та кольорова гама, ергономіка та зручність, вміст кореневої папки, авторство.
2. Користувачі комп’ютером працювали з програми База даних Access, Електронними таблицями Excel – 2 завдання, створювали свій логотип в Графічному редакторі Paint, створювали презентацію за планом, створювали архів. На виконання завдань давалася 1 год.

Учасники конкурсу завчасно прислали домашні роботи – проект веб-сайту (веб-сторінки) або презентації за темами “Видатні люди Буковини”, “Екологічні проблеми рідного краю”, “Фольклорні традиції рідного краю”. Максимальна оцінка домашнього завдання була 25 балів і додавалася до суми балів за роботу виконану під час конкурсу.

Кожний учасник обирав сам роботу в секціях. Вони могли користуватися тим багажем теоретичних знань, яким оволоділи краще всього, де простір для творчого польоту ніким і нічим не обмежувався. Єдине в чому обмежувалися учасники, то це був час, який відводився на виконання завдання. Але він був для всіх однаковий – одна година.
Дякуючи директорам гімназії №1 (Шиманському В.П.), ОЦ НТТУМ (Плешко П.Д.) діти могли комфортно працювати на базі комп’ютерних класів їх закладів.
Суддівське журі об’єктивно переглянуло закодовані роботи всіх учасників і підвело підсумок напруженого дня. За підсумками роботи нагороджено дипломами обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в особистому заліку

в номінації „WEB-дизайн”:
І місце – Проданюка Олеся, учня 9 класу Слобідського НВК Новоселицького району, Новоселицького БДТ (керівник гуртка Коляско Т.І.);
І місце – Стринадко Таю, вихованку гуртка інформатики МЦНТТУМ (керівник гуртка Мар’янчук І.М.);
І місце – Чижевська Анна-Марія, вихованка гуртка інформатики ОЦНТТУМ (керівник гуртка Мар’янчук І.М.);

в номінації „Користувачі комп’ютером”:
І місце – Горбишина Євгена, учня 10 класу Кельменецької гімназії (керівник гуртка Гарабажій М.В.).
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше