» » » Тиждень зарубіжної літератури в Буковинському ліцеї - інтернаті з посиленою військово - фізичною підготовкою
Інформація
  • Переглядів: 775
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 5-02-2016, 15:01
5-02-2016, 15:01

Тиждень зарубіжної літератури в Буковинському ліцеї - інтернаті з посиленою військово - фізичною підготовкою

Категорія: Новини / Стрічка

З 1 по 5 лютого 2016 року в Буковинському ліцеї - інтернаті з посиленою військово - фізичною підготовкою проходив тиждень зарубіжної літератури. Це багатоаспектний комплекс навчально-виховних заходів з предмета, спрямований на закріплення, збагачення та поглиблення знань учнів із зарубіжної літератури й розвиток творчої майстерності вчителя.
Тиждень розпочався із літературної лінійки «Літературна панорама», на якій учні 10 –х класів розповіли всім присутнім про найпопулярніші художні твори 2015 року.
Другого лютого вчитель зарубіжної літератури Стоян А.А. разом з учнями 9 класу презентували літературний усний журнал «З Україною в серці», метою якого було дослідити, як долі і творчість зарубіжних письменників пов'язані з Україною.
Четвертого лютого відбувся показ рекламного буктрейлеру «Майстер і Маргарита» за романом Булгакова «Майстер і Маргарита», над яким працювала творча група ліцеїстів 11-А класу (Мартиненко Тарас, Олексюк Іван, Лазар Роман та Чучко Іван). Створення буктрейлерів стало справжнім видом мистецтва.
У п’ятницю було проведено інсценізований захід відеопоетичний літературник
«Східний диван поетів» для учнів 8класу, які поринули у світ мудрої і красивої ліричної поезії Омара Хайяма, Рудакі та Гафіза. Свої акторські здібності показували Яблочніков Володимир, Мельничук Олександр. Групи «Літературознавців», «Мудреців » та «Філософів» представили своїх читців, які прагнули інтонаційно передати авторське переживання (Сметанюк Олексій, Фіголь Роман, Вережан Василь та Шевчук Богдан ).
Тиждень зарубіжної літератури в ліцеї пройшов за принципом взаємодії з іншими предметами та видами мистецтва; залучення різноманітних видів діяльності учнів:навчальної, ігрової, читацької,виконавської, художньої.
Заходи, проведені впродовж тематичного тижня , були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.

 

 

Тиждень зарубіжної літератури в Буковинському ліцеї - інтернаті з посиленою військово - фізичною підготовкою

 

 

 

Тиждень зарубіжної літератури в Буковинському ліцеї - інтернаті з посиленою військово - фізичною підготовкою

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (138)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше