» » » «Робота психолого-медико-педагогічної консультації є надзвичайно серйозною та важливою»
Інформація
  • Переглядів: 1392
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-06-2011, 16:27
20-06-2011, 16:27

«Робота психолого-медико-педагогічної консультації є надзвичайно серйозною та важливою»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні відбулася апаратна нарада Головного управління освіти і науки. Основним розглядалося питання «Про результати обстеження дітей під час виїзних засідань ЧОПМПК у районах області та м.Новодністровськ», доповідала – завідувач Чернівецькою обласною психолого-медико-педагогічною консультацією С.М.Коміссарова:dopovid-komisarova.doc [466.5 Kb] (cкачувань: 41)
«Наша задача – забезпечити в кожному районі хоча би по 1 штатному працівнику, який буде займатися психолог-медико-педагогічною консультацією. Роботу ПМПК на наступний навчальний рік необхідно включити в оцінку рейтингу районів. Адже, робота цього центру є надзвичайно важливою та серйозною» – наголосив Михайло Бауер та додав, що – «Нам необхідно проконтролювати яким чином вирішується подальша доля дітей, які пройшли обстеження і у яких виявили ті чі інші вади розвитку. Для них потрібно на належному рівні організувати навчання».
Під час наради М.Й.Бауер приділив увагу таким питанням: щодо підготовки котелень навчальних закладів до опалювального сезону, про хід організації оздоровчої кампанії та розвиток дитячих організацій на Буковині.
Начальник Головного управління також розглянув питання передплати обласної інформаційно-методичної газети «Освіта Буковини». «Сьогодні «Освіта Буковини» є невід’ємною складовою розвитку освіти на теренах нашої області. Адже на її сторінках розміщується чимало корисних, цікавих, та інноваційних матеріалів і нормативних документів, які необхідні кожному педагогу. Якщо на даний час існує проблема підключення до інтернету навчальних закладів сільської місцевості, то всю інформацію вчитель черпає з газети», – зауважив Михайло Бауер.
За результатами наради начальник Головного управління дав відповідні доручення.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше