» » » Відомі переможці міжобласного турніру з вільної боротьби
Інформація
  • Переглядів: 2463
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-12-2010, 19:12
23-12-2010, 19:12

Відомі переможці міжобласного турніру з вільної боротьби

Категорія: Навігація / Новини

17-19 грудня 2010 року в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі проходили змагання міжобласного турніру з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1995-1997 років народження, присвяченого ветеранам боротьби Буковини
Господарі турніру - вихованці Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи та ДЮСШ № 1 м.Чернівці щиро вітали учасників спортивного свята. В урочистому відкритті міжобласного турніру з вільної боротьби взяли участь представники міст Білої Церкви, Броварів, Кам'янець-Подільського, Борщова, Коломиї, Городенки, Калуша, Джурова, Виноградова, Ковеля, п. Совєтський АР Крим, Заставни, Вижниці, Новоселиці, Хотина, Кельменців, КДЮСШ «Гарт» м.Чернівців.

Головною метою турніру було підвищення рівня спортивної майстерності юних спортсменів, зміцнення дружніх зв'язків між містами України та вшанування ветеранів боротьби Буковини.
Учасники та організатори змагань щиро вітали ветеранів, які зробили великий внесок у розвиток цього виду спорту в нашому краї.
Бурхливими оплесками зустрічали чемпіонів та призерів Всесоюзних та Всеукраїнських змагань, майстрів спорту Радянського Союзу з греко-римської та вільної боротьби: Комарницького Володимира Івановича, Безродного Василя Митрофановича, Вєдєрнікова Євгена Петровича, Черногуза Григорія Ілліча, Тащука Івана Юрійовича, Стебліна Григорія Григоровича, Горбованя Георгія Флоріановича, Солокіна Ігоря Павловича, Кудрявцева ВіталіяТимофійовича, Маринчука Михайла Ілліча.

Учасників і гостей міжобласного турніру з вільної боротьби привітали: начальник обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, ветеран боротьби Безродний Василь Митрофанович, заступник директора Чернівецької ОДЮСШ Безродний Олексій Васильович.
Майстер спорту СРСР Комарницький Володимр Іванович вручив посвідчення кандидатів в майстри спорту України вихованцям Чернівецької ОДЮСШ: Пенюку Денису – Чемпіону України 2010 року серед юнаків, Скрипнику Вадиму та Пернаю Владу - переможцям та призерам Всеукраїнських змагань.

Чарівні вихованки відділення художньої гімнастики Чернівецької обласної ДЮСШ подарували всім спортсменам і гостям композицію «Натхнення».
Упродовж двох днів на борцівських килимах тривали напружені сутички.

Переможцями та призерами змагань серед юнаків 1995-1997 років народження стали:

У ваговій категорії 35 кг:
І м – Варталомій Максим (Біла Церква)
ІІ м – Храб Михайло (ЧОДЮСШ)
ІІІ м – Оренчук Владмслав (Коломия)
Букатар Олександр (Новоселиця)

У ваговій категорії 38 кг
І м – Куриленко Станіслав ( Біла Церква)
ІІ м – Кузмич Микола (Біла Церква)
ІІІ м - Овдін Максим (ЧОДЮСШ)
Мойсов Руслан (Кельменці)

У ваговій категорій 42 кг
І м - Левицький Валентин (Коломия)
ІІ м - Єжов Олександр (Коломия)
ІІІ м Гелюк Дмитро (ДЮСШ № 1 м.Чернівці)
Пішак Андрій (ЧОДЮСШ)

У ваговій категорії 47 кг
І м - Нікулкін Олег (п. Совєтський,АР Крим)
ІІ м - Ібраімов Верджад (п. Совєтський, АР Крим)
ІІІ м - Кіореску Павло (Новоселиця)
- Падалко Вадим (Біла Церква)

У ваговій категорії 53 кг
І м - Пернай Влад (ЧОДЮСШ)
ІІ м - Угринчук Юрій (Коломия)
ІІІ м - Юркевич Юрій (Калуш)
Лобзун Василь (ДЮСШ № 1)

У ваговій категорії 59 кг
І м - Пенюк Денис (ЧОДЮСШ)
ІІ м - Саламаха Володимир (Джурів)
ІІІ м – Івасюк Віктор (ДЮСШ № 1 м.Чернівці)
Луків Дмитро (ОДЮСШ)

У ваговій категорії 66 кг
І м - Скрипник Вадим (ЧОДЮСШ)
ІІ м – Заграновський Павло (Коломия)
ІІІ м – Барановський Дмитро (п. Совєтський, АР Крим)
Гилиняйлюк Олег (Коломия)

У ваговій категорії 73 кг
І м - Синявський Максим (Біла Церква)
ІІ м – Якименко Олександр (Коломия)
ІІІ м – Кузьмічов Віталій (КДЮСШ)
Дмитренко Павло (Коломия)

У ваговій категорії 85 кг
І м - Снігур Іван (ЧОДЮСШ)
ІІ м – Кононенко Леонід (Біла Церква)

Переможцями та призерами змагань серед дівчат 1995-1997 років народження стали:

У ваговій категорії 30 кг
І м - Винник Соломія (ЧОДЮСШ)
ІІ м – Винник Марія (ЧОДЮСШ)
ІІІ м - Охрименко Діана (ЧОДЮСШ)

У ваговій категорії 44 кг
І м - Ткачук Ірина (Біла Церква)
ІІ м – Бугайчук Вероніка ( Біла Церква)
ІІІ м – Козленко Наталія (Бровари)
Бешлей Мар'яна (КДЮСШ)

У ваговій категорії 48 кг
І м - Ільчишин Марія (Новоселиця)
ІІ м – Охрименко Альона (ЧОДЮСШ)
ІІІ м – Кравченко Марина (Біла Церква)
Новосад Аліна (Ковель)

У ваговій категорії 52 кг
І м - Костиняк Лоліта (ДЮСШ № 1)
ІІ м – Вишнякова Віолета (п. Совєтський,АР Крим)
ІІІ м – Корнійчук Юлія (Городенка)

У ваговій категорії 57 кг
І м - Сулима Адріана (Коломия)
ІІ м – Довга Катерина (ДЮСШ № 1)
ІІІ м – Тенчук Ганна (Хотин))
Кузь Вікторія (Вижниця)

Переможців і призерів змагань було нагороджено грамотами Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, медалями та кубками.
Відомі переможці міжобласного турніру з вільної боротьбиВідомі переможці міжобласного турніру з вільної боротьбиВідомі переможці міжобласного турніру з вільної боротьбиВідомі переможці міжобласного турніру з вільної боротьбиВідомі переможці міжобласного турніру з вільної боротьби



скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (21)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше