» » » Відбулася обласна нарада заступників директорів з виховної роботи ПТНЗ
Інформація
  • Переглядів: 1566
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-06-2011, 09:00
20-06-2011, 09:00

Відбулася обласна нарада заступників директорів з виховної роботи ПТНЗ

Категорія: Навігація / Новини

17 червня 2011року відбулася обласна нарада заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів. На нараді розглядалися питання підготовки до нового навчального року, оздоровлення учнів професійно-технічних навчальних закладів, працевлаштування випускників.
О.М.Пономаренко, начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації, звернула увагу присутніх на необхідності підняття якісного рівня роботи приймальних комісій. Необхідно створити гідні умови для проживання і харчування учнів. Заступники отримали завдання підготувати 10 зразкових кімнат для учнів у гуртожитках. Проаналізовано випадки порушення чинного законодавства з питань захисту прав дітей, які зазначалися у вимозі прокуратури Чернівецької області та розглядалися на червневій колегії Головного управління освіти і науки.
На нараді розглядалося питання оздоровлення учнів професійно-технічних навчальних закладів. Голубяк Н.М., головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації, акцентувала увагу заступників директорів з виховної роботи на важливість оздоровлення учнів особливо з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Йшлося і про організацію змістовних екскурсійних поїздок та подорожей для учнів І-ІІ курсів.
Важливим залишається питання працевлаштування учнів – випускників з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Учні зазначеної категорії повинні працювати за фахом і отримати матеріальну допомогу. Було здійснено роз’яснення окремих положень законодавчих актів, які забезпечують соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Відповідальність за це покладена на директорів професійно-технічних навчальних закладів, питання перебуватиме на постійному контролі Головного управління освіти і науки.

Відбулася обласна нарада заступників директорів з виховної роботи ПТНЗ
Відбулася обласна нарада заступників директорів з виховної роботи ПТНЗ
Відбулася обласна нарада заступників директорів з виховної роботи ПТНЗ
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше