» » » У МОН відзначили переможців Універсіад-2015 і підбили підсумки стану фізичного виховання у ВНЗ
Інформація
  • Переглядів: 696
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-12-2015, 14:03
23-12-2015, 14:03

У МОН відзначили переможців Універсіад-2015 і підбили підсумки стану фізичного виховання у ВНЗ

Категорія: Навігація / Новини

Спортивний сезон, який стрімко наближається до фінішу, виявився багатим на різноманітні спортивні події для студентів,  що відбувалися на аренах України, Європи та світу.

На виконання наказу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 20.01.2015року № 5/1 та згідно  з Регламентом про проведення ХІІ літньої Універсіади України 2015 року упродовж березня-жовтня  відбулися змагання з 19 видів спорту (із 22 запланованих)на належному організаційному і професійному рівні.

На етапі масових змагань у ВНЗ та стартах І і ІІ етапів взяло участь понад 500 тисяч студентів-спортсменів. У фінальних змаганнях, що відбулися в 23 містах нашої держави, змагалося понад 4 тисячі студентів з понад 170 вищих навчальних закладів незалежно від відомчої підпорядкованості та форм власності

Найкраще були організовані та проведені змагання: в Дніпропетровську (веслування академічне), Кіровограді (гімнастика художня), Львові (стрільба кульова, шахи, фехтування), Сумах (дзюдо), Тернополі (волейбол), Києві та Запоріжжі (баскетбол).

ХІІ літня Універсіада України-2015 стала надійною базою підготовки та відбору до головного старту сезону ‑ ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади. Завдяки цьому вдалося залучити до Всеукраїнської Універсіади найсильніших представників освітянського спорту.

Всесвітні Універсіади - змагання для студентів усього світу, які навчаються у вищих навчальних закладах (вік народження від 18 до 28 років) і відбуваються кожні два непарні роки в неолімпійський рік взимку та влітку впродовж одного календарного року.

Змагання проходять під егідою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) та патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету.

За кількістю учасників змагань, видів спорту, спортивному рівню, вимогам до проведення змагань, рівню організації - це другі змагання після Олімпійських ігор.

Цього року студентська збірна України (137 спортсменів, 53 тренери, 3 судді, 13 офіційних і 3 особи медперсоналу) у південнокорейському Кванджу змагалася за медалі найвищого ґатунку з 14 видів спорту. Спортивну честь Української держави на цьому представницькому міжнародному спортивному форумі захищали студенти 41 вишу з 18 областей та міста Києва. Юнаки і дівчата з 21 вищого навчального закладу вибороли 31 медаль (8 золотих, 17 срібних, 6 бронзових) і посіли восьме загальнокомандне місце серед 146 команд країн-учасниць.

Медалістами стали представники таких видів спорту:

золоті медалі – гімнастика спортивна – 2, гімнастика художня – 2, плавання – 2, легка атлетика – 1, веслування академічне – 1;

срібні медалі – гімнастика художня – 4, веслування академічне – 4, гімнастика спортивна – 3, фехтування – 2, волейбол (чол., жін.) – 2, дзюдо – 1, плавання – 1;

бронзові медалі – гімнастика спортивна – 3, гімнастика художня – 1, дзюдо – 2.

 

 

ЧЕМПІОНИ І ПРИЗЕРИ

ХХVIII Всесвітньої літньої Універсіади

3-14 липня 2015 року          м. Кванджу (Республіка Корея)

 

Чемпіони

№ з/п

Прізвище, ім`я та по батькові

Вид спорту та програми

Назва вищого навчального закладу

1

Фролов Сергій Анатольович

Плавання

(800 м-вільний стиль)

Запорізький національний університет

2

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна

(багатоборство)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

3

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна

(бруси)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

4

Довгодько Наталія Вікторівна

Веслування академічне (четвірка розпашна)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

5

Німченко Євгенія Сергіївна

Веслування академічне

(четвірка розпашна)

Херсонський державний університет

6

Верхогляд Дарина Сергіївна

Веслування академічне

(четвірка розпашна)

Херсонський державний університет

7

Ковальова Наталія Миколаївна

Веслування академічне

(четвірка розпашна)

Херсонський державний університет

8

Главан Ігор Костянтинович

Легка атлетика

(20 км – спортивна ходьба)

Міжрегіональна академія управління персоналом

9

Коваленко Назар Вікторович

Легка атлетика

(20 км – спортивна ходьба)

Міжрегіональна академія управління персоналом

10

Банзерук Іван Миколайович

Легка атлетика

(20 км – спортивна ходьба)

Міжрегіональна академія управління персоналом

11

Лівер Марія Володимирівна

Плавання

(50 м – брас)

Дніпропетровська державна фінансова академія

12

Різатдінова Ганна Сергіївна

Гімнастика художня (вправи з булавами)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

13

Грідасова Олександра Сергіївна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання та спорту України

14

Гомон Євгенія Євгеніївна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

15

Гудим Валерія

Василівна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

16

Дмитраш Олена Миколаївна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

17

Мульміна Анастасія Костянтинівна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

Срібні призери

1

Канівець Дмитро Миколайович

Дзюдо (73 кг)

Харківська державна академія фізичної культури

2

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна (опорний стрибок)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

3

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна (вправи на кільцях)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

4

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна (вільні вправи)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

5

Платонов Богдан Сергійович

Фехтування

(шабля команда)

Чорноморський державний університет імені Петра Могили

6

Раскосов Дмитро Олександрович

Фехтування

(шабля команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

7

Стаценко Євген Олександрович

Фехтування

(шабля команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

8

Цап Юрій

Олексійович

Фехтування

(шабля команда)

Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова

9

Жарський Валерій Васильович

Фехтування

(шпага команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

10

Тараненко Юрій Володимирович

Фехтування

(шпага команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

11

Станкевич Володимир Володимирович

Фехтування

(шпага команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

12

Сич Ян

Дмитрович

Фехтування

(шпага команда)

Харківський національний педагогічний університет

імені Григорія Сковороди

13

Довгодько Наталія Вікторівна

Веслування академічне

(одиночка)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

14

Верхогляд Дарина Сергіївна

Веслування академічне (двійка парна)

Херсонський державний університет

15

Німченко Євгенія Сергіївна

Веслування академічне (двійка парна)

Херсонський державний університет

16

Хмара Ігор Олександрович

Веслування академічне (двійка парна)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

17

Ковальов Станіслав Сергійович

Веслування академічне (двійка парна)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

18

Довгодько Іван Вікторович

Веслування академічне (вісімка)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

19

Надтока Олександр Олександрович

Веслування академічне (вісімка)

Запорізький державний університет

20

Міхай Дмитро Валерійович

Веслування академічне (вісімка)

Херсонський державний університет

21

Михайлов Андрій Станіславович

Веслування академічне (вісімка)

Херсонський державний університет

22

Верестюк Артем Петрович

Веслування академічне (вісімка)

Херсонський державний університет

23

Іванов Юрій

Ігорович

Веслування академічне (вісімка)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

24

Бондаренко Антон Валерійович

Веслування академічне (вісімка)

Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського

25

Хмара Ігор Олександрович

Веслування академічне (вісімка)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

26

Нікулін Владислав Іванович

Веслування академічне (вісімка)

Херсонський державний університет

27

Фролов Сергій Анатольович

Плавання

(1500 м - вільний стиль)

Запорізькій національний університет

28

Кальченко Катерина Олексіївна

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

29

Кодола Надія

Романівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

30

Дельрос Вікторія Миколаївна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

31

Степанюк Анна Володимирівна

Волейбол

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

32

Чернуха Анастасія Андріївна

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

33

Дудник Катерина Олексіївна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

34

Дуб`янська Ангеліна Володимирівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

35

Мадзар Оксана Йосипівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

36

Карпець Діана Владиславівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

37

Дорсман Світлана Володимирівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

38

Дегтярьова Марина Олександрівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

39

Лісєєнкова Ганна Вікторівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

40

Дрозд Максим Сергійович

Волейбол

Національний університет фізичного виховання і спорту України

41

Богдан Дмитро Вікторович

Волейбол

Сумський державний університет

42

Терьоменко Дмитро Васильович

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

43

Шоркін Дмитро

Ігорович

Волейбол

Кам`янець-Подільський національний університет ім.Івана Огієнка

44

Клямар Олексій Володимирович

Волейбол

Сумський державний університет

45

Гармаш Пилип Миколайович

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

46

Мороз Микола Олександрович

Волейбол

Національний університет фізичного виховання і спорту України

47

Томін Юрій

Петрович

Волейбол

Кам`янець-Подільський національний університет ім.Івана Огієнка

48

Дмитрієв Олександр Андрійович

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

49

Тютлін Сергій Олександрович

Волейбол

Сумський державний університет

50

Шевченко Олег Олегович

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

51

Синиця Юрій Степанович

Волейбол

Сумський державний університет

52

Різатдінова Ганна Сергіївна

Гімнастика художня (багатоборство)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

53

Різатдінова Ганна Сергіївна

Гімнастика художня (вправи з м`ячем)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

54

Грідасова Олександра Сергіївна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

55

Гомон Євгенія Євгеніївна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

56

Гудим Валерія

Василівна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

57

Дмитраш Олена Миколаївна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

58

Мульміна Анастасія Костянтинівна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

59

Грідасова Олександра Сергіївна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

60

Гомон Євгенія Євгеніївна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

61

Гудим Валерія

Василівна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

62

Дмитраш Олена Миколаївна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

63

Мульміна Анастасія Костянтинівна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

Бронзові призери

1

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна (команд. першість)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

2

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

3

Арсеньєв Віталій Віталійович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

4

Єрмак Микита Володимирович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

5

Окачев Володимир Павлович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Харківська державна академія фізичної культури

6

Левицька Тетяна Олександрівна

Дзюдо

(52 кг)

Сумський державний університет

7

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна (опорний стрибок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

8

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна (вправи на кільцях)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

9

Ілітчук Михайло Ярославович

Дзюдо

(командна першість)

Тернопільський національний економічний університет

10

Ядов Богдан Костянтинович

Дзюдо

(командна першість)

Сумський державний університет

11

Канівець Дмитро Миколайович

Дзюдо

(командна першість)

Харківська державна академія фізичної культури

12

Толкач Денис Геннадійович

Дзюдо

(командна першість)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

13

Гуляєв Артем Русланович

Дзюдо

(командна першість)

Харківська державна академія фізичної культури

14

Панько Федір Васильович

Дзюдо

(командна першість)

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

15

Рудник Антон Олександрович

Дзюдо

(командна першість)

Тернопільський національний економічний університет

16

Лучин Дмитро Геннадійович

Дзюдо

(командна першість)

Тернопільський національний економічний університет

17

Різатдінова Ганна Сергіївна

Гімнастика художня (вправи зі стрічкою)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

Варто відзначити вагомий внесок великої групи ректорів вищих навчальних закладів, студенти яких стали чемпіонами та призерами ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади 2015 року. Серед них ‑ Імас Євген Вікторович (Національний університет фізичного виховання і спорту України), Приступа Євген Никодимович (Львівський державний університет фізичної культури), Ажиппо Олександр Юрійович (Харківська державна академія фізичної культури), Стратонов Василь Миколайович (Херсонський державний університет), Крисоватий Андрій Ігорович (Тернопільський національний економічний університет), Копилов Сергій Анатолійович (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка), Редіна Наталія Іванівна (Дніпропетровська державна фінансова академія), Рижков Сергій Сергійович (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова), Прокопенко Іван Федорович (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди).

 

Активно проводять різноманітні спортивні заходи і постійно дбають про підготовку спортивного резерву до головної студентської збірної України Львівське обласне відділення (начальник – Ігнатович Анатолій Олександрович), Харківське обласне відділення (начальник – Кобзар Андрій Віталійович), Миколаївське обласне відділення (начальник – Кулішов Олександр Юрійович), Тернопільське обласне відділення (начальник – Бірюков Олександр Володимирович), Хмельницьке обласне відділення (начальник – Сніцер Сергій Васильович), Чернівецьке обласне відділення (начальник – Жукотинський Корнелій Костянтинович) Чернігівське обласне відділення (начальник – Скрипченко Анатолій Федорович), Сумське обласне відділення (начальник – Маслов Владислав Григорович).

 

Результати

виступів збірної студентської команди України на Всесвітніх літніх і зимових Універсіадах 1993 – 2015 років

 

Усього завойовано 558 медалей, з них:

золотих               -        184

 срібних              -        186

        бронзових     -             158

 

літні    Універсіади                                            зимові Універсіади

золотих               скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (54)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше