» » » Таблиця відповідності напрямів, за якими навчали у ВНЗ
Інформація
  • Переглядів: 777
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-11-2015, 15:04
18-11-2015, 15:04

Таблиця відповідності напрямів, за якими навчали у ВНЗ

Категорія: Навігація / Новини

Міністерством освіти і науки затверджено Таблицю відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців у вищих навчальних закладах. Відповідний наказ підписано міністром освіти Сергієм Квітом і направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Зокрема, наказом відомства затверджено Таблицю відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, Переліку спеціальностей, за якими здійснювалася підготовка фахівців за ОКР спеціаліста і магістра; Переліку спеціальностей, за якими здійснювалася підготовка фахівців за рівнем молодшого спеціаліста; Таблицю відповідності Переліку наукових спеціальностей та Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою КМУ від 29 квітня 2015 року № 266.

Також затверджено форму Акту узгодження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) та ліцензованого обсягу.

Керівникам вищих навчальних закладів, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності та розробляють Правила прийому до вищого навчального закладу в 2016 році доручено до 30 листопада подати до МОН заяву про перехід до нового переліку спеціальностей, копію ліцензії, завірену печаткою ВНЗ, перелік сертифікатів про акредитацію із зазначенням серії, номера, напряму, освітньо-кваліфікаційного рівня та строку дії, а також проект акту узгодження переліку спеціальностей та ліцензованого обсягу вищих навчальних закладів, встановленої форми.

Вищим навчальним закладам, відповідно до акту узгодження переліку спеціальностей та ліцензованих обсягів вищих навчальних закладів, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, необхідно розробити та запровадити з 01 вересня 2016 року освітні програми, навчальні плани згідно з вимогами Закону України «Про вищу освіту».

Зазначений наказ також поширюватиметься на професійно-технічні навчальні заклади, які здійснюють підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше