Інформація
  • Переглядів: 2677
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-06-2011, 17:00
10-06-2011, 17:00

«Учительство повинне дорожити своєю роботою»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні начальник Головного управління освіти і науки провів нараду з начальниками управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій.
Під час свого виступу Михайло Бауер наголосив на тому, що необхідно наводити ідеальний порядок довкола шкіл.
«Щодо питання про проведення контрольних робіт у 5-8 класах, то критерії оцінювання витримано, претензій до оцінок учнів та вчителів немає», – зазначив Михайло Йозефович.
В черговий раз начальник Головного управління освіти і науки відзначив, що – «Цей рік – це рік повернення закладів дошкільної освіти. Хочу також відзначити, що дошкільна освіта – це безперервна ланка освітньої системи, тому необхідно посилено працювати над вирішенням цього питання. Потрібно створити асоціації дошкільників у кожному районі, активізувати програму «Впевнений старт», всі працівники дошкільних установ повинні мати відповідну освіту і фахову підготовку».
«Необхідно більш вимогливо ставитися до своїх працівників. Адже кадрове забезпечення – одна із найосновніших запорук успіху та результативності освітньої системи», – зауважив М.Й.Бауер.
За словами начальника Головного управління, – «Від нині ми починаємо готуватися до Крайових зборів, які відбудуться 29 серпня 2011 року. Вони будуть присвячені важливим та актуальним темам – дошкільній та початковій освіті».
На порядку денному розглядалися питання: про результати Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи» у м.Дніпропетровську доповідали – Василина Семенівна Малишевська, начальник управління освіти Чернівецької міської ради,
Василь Григорович Швець, начальник відділу освіти Глибоцької районної державної адміністрації; про результати участі у IV етапі Всеукраїнських олімпіад –
Юрій Миколайович Куриш, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації; про підсумки участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Буковинської Малої академії наук учнівської молоді – Емілія Петрівна Бабин, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації; про результати підсумкових контрольних робіт у 5-8 класах – Тамара Степанівна Богачик, заступник директора з методичної роботи та моніторингу якості освіти інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання – Любов Володимирівна Якименко, завідувач центру моніторингу якості освіти та тестових технологій інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; про забезпечення виконання ст.3, ст.9 Закону України «Про дошкільну освіту» –Ельвіра Геннадіївна Дорогова, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації; про передплату Чернівецької обласної інформаційно-методичної газети «Освіта Буковини» – Ірина Юліанівна Ісопенко, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації; про виконання рекомендацій обласних семінарів – Григорій Іванович Білянін, директор інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; про основні показники рейтингової таблиці – Любов Миколаївна Тарангул, заступник начальника -начальник управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації
За результатами наради було прийнято відповідні доручення.
Доручення наради будуть розміщені у рубриці «Доручення начальника ГУОН ОДА» 15 червня 2011 року.

«Учительство повинне дорожити своєю роботою»
«Учительство повинне дорожити своєю роботою»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (54)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше