» » » У Києві відбулася Міжнародна конференція з розвитку громадянської активності молоді
Інформація
  • Переглядів: 920
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-10-2015, 11:15
30-10-2015, 11:15

У Києві відбулася Міжнародна конференція з розвитку громадянської активності молоді

Категорія: Навігація / Новини

У Києві відбулась міжнародна конференція, присвячена реалізації спільного українсько-литовського проекту «Формула громадянина Європи».
Проект «Формула громадянина Європи» було розпочато у квітні 2015 року.  та  здійснюється за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства закордонних справ Литовської Республіки, Центру дітей і молоді Литви; Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства  освіти і науки України, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Українського державного центру позашкільної освіти.
Мета українсько-литовського проекту - формування європейських цінностей, активізація громадянської активності молоді.  За час упровадження проекту було залучено понад 1000 українських дітей і молоді з 14 регіонів України.  
На заключній конференції було підбито підсумки проекту та обговорювались можливості залучення більшою кількості дітей і молоді до участі у суспільному та політичному житті держави, а також переваги євроінтеграції для молодої людини.
У заході взяли участь 120 адміністрацій навчальних закладів, педагоги, студенти, члени недержавних організацій із різних регіонів України. Конференцію відвідала литовська делегація, до складу якої увійшли Наталя Істоміна, Bіце-міністр освіти і науки Литовської Республіки; Гінтарас Степонавічус, представник Комітету освіти, науки і культури Парламенту Литовської Республіки, екс-міністр науки і освіти Литовської Республіки; Валдас Янкаускас, директор Центру дітей та молоді Литви.  
Учасників заходу привітали Гвідас Керушаускас і заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.
З нагоди проведення конференції у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбувся прийом Повноважного міністра Литовської Республіки в Україні Гвідаса Керушаускаса.
Тривала співпраця навчальних закладів України та Литовської Республіки у рамках проекту засвідчується уже традиційними і постійними поїздками груп дітей, молодих науковців до Литви. Так, у жовтні цього року до Литви виїхала група з 20 українських педагогів. Протягом тижня молоді фахівці знайомилися з системою освіти Литви, діяльністю литовських навчальних закладів тощо.

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше