Інформація
  • Переглядів: 1354
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-06-2011, 09:16
3-06-2011, 09:16

Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»

Категорія: Навігація / Новини

28 травня 2011 року в Києві пройшов фестиваль «Барбекю-2011», організований спільно Київським національним торговельно-економічним університетом і Асоціацією кулінарів України. Партнери фестивалю: «МакДональдз Юкрейн Лтд» і «Кока-Кола Беверіджиз Україна». «Барбекю», стверджують організатори, проводиться з метою розвитку професійних навичок, ініціативи, творчості студентів, набуття вміння роботи в команді, пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді.
У змаганнях за номінаціями «Барбекю» і «Страва у казані» брали участь студенти, викладачі, працівники Київського національного торговельно-економічного університету, регіональних навчальних підрозділів, інших навчальних закладів.
Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»
Змагання проводилися серед команд, що складалися з 5 осіб у таких номінаціях: барбекю (з баранини, курки, риби, яловичини, овочів, та десерт-барбекю) і страви в 6-літровому казані (капусняк запорізький, юшка, уха, банош, баграч, гуляш, плов, шурпа і куліш). По одному учаснику з кожної команди було також представлено в індивідуальних змаганнях з приготування «Барбекю», де на приготування страви відводилась 1 година.
Команди розподілили свою участь таким чином – 3 особи протягом 1,5 год готували 3 страви у номінації «Барбекю» – страву з м’яса, птиці або риби на вибір учасників, страву з овочів і десерт, а решта, двоє учасників – готували страву у номінації «Страва у казані». Кожна страва, за умовами конкурсу, готувалася у кількості не менше 3-х порцій: для журі, для презентації і для гостей. До основних страв були запропоновані гарніри і соуси, які також готувалися безпосередньо під час змагань.

Строге журі уважно слідкувало за дотриманням учасниками всіх необхідних. Оцінюючи страви, журі зважало на те, як було презентовано страви (сервірування, оформлення, стиль, оригінальність), гармонійність (поєднання компонентів), готовність (просмаженість головного компонента — на розріз, візуально), консистенція страви (соковитість, ніжність), смак та запах.
А ось у номінації «Фан-команда» оцінювались оригінальність назви команди, девіз, форма команди та її настрій.
Команда Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ під назвою «БЕМС» – бойові, енергійні, молоді і сильні – виступала під девізом: «Запали вогонь в серцях людей, як це зробів був Прометей!». За результатами оцінювання змагань журі присудило нашій команді ІІІ місце у номінації «Страва у казані» – Дмитро Лучик і Святослав Вацик приготували баграч (Угорська кухня), і ще одне ІІІ місце серед індивідуальних учасників виборов Олександр Ганущак за «Барбекю-десерт» – Фієста (жарений ананас з полуницею в апельсиновому соусі).

Учні Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ знову на п’єдесталі – вони привезли з Києва три бронзові медалі. Їх, також, було нагороджено дипломами Київського національного торговельно-економічного університету та призами.

Вітаємо!

Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»
Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»
Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»
[/center]
Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»
Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»
Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»

Бронзові призери фестивалю «Барбекю-2011»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2020 (83)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше