Error: Incorrect password!
Гриневич: успішність реформи залежить від підтримки вчителів » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Гриневич: успішність реформи залежить від підтримки вчителів
Інформація
  • Переглядів: 884
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-09-2015, 11:31
16-09-2015, 11:31

Гриневич: успішність реформи залежить від підтримки вчителів

Категорія: Навігація / Новини


Голова парламентського комітету з питань науки та освіти Лілія Гриневич підкреслює, що освітня реформа має шанс на успіх тільки тоді, коли її підтримують вчителі, директори шкіл, а також батьки. Про це народний депутат повідомила під час участі у круглому столі на тему "Реформа середньої освіти: школа очима батьків, вчителів та директорів шкіл".

За словами Лілії Гриневич, саме вчителі реалізовуватимуть освітню реформу і тому необхідно налагоджувати комунікацію з освітянським середовищем.

Зокрема, коментуючи результати опитування учителів і батьків, згідно з якими переважна кількість батьків та учителів не підтримують ініціативу із запровадження 12-річної системи загальної середньої освіти, а також з недовірою ставляться до впровадження 3-етапної системи у середній школі, Гриневич звернула увагу до досвіду проведення реформи в освіті у Польщі.

"У Польщі цій реформі навчали у школах, розбудовуючи вчительське середовище", - зазначила голова профільного парламентського комітету.

Вона зауважила, що обов’язковою складовою комунікаційного проекту має стати співпраця з медіа.

"Засоби масової інформації повинні вчитися, яким чином розповідати про реформу в освіті. Увага засобів масової інформації повинна бути прикута до того, що чекає наших дітей", - підкреслила Лілія Гриневич.

Як зазначила Голова комітету ВР, школа має перестати ретранслювати знання, а почати готувати дітей до життя. І це повинні розуміти учасники освітнього процесу.

Перехід до 12-річного навчання, на думку Лілії Гриневич, це можливість, якою не тільки можна інтегруватися у європейський освітній простір.

"Це створює базу для наших дітей для отримання кращої освіти і освіти для життя, а головне – вирівнювання їх можливостей", - наголосила Голова парламентського комітету.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!