» » » Творчий звіт художніх колективів «Юності Буковини»
Інформація
  • Переглядів: 3351
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-05-2011, 16:14
31-05-2011, 16:14

Творчий звіт художніх колективів «Юності Буковини»

Категорія: Навігація / Новини

29 травня 2011 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся творчий звіт художніх колективів закладу.
«Юність Буковини» є стартовим майданчиком для майже двох тисяч талановитих, допитливих, завзятих у своєму самовизначенні і творчому пошуку дітей, які протягом навчального року мають можливість реалізовувати свої творчі здібності у гуртках художньо-естетичного напряму, власними руками творити прекрасне.
Святкове дійство, присвячене завершенню навчального року, розпочалось виступом молодшого ансамблю народного художнього колективу вокальної студії «Мрія», який запросив всіх присутніх у подорож до великого світу мистецтва. Вихованці всіх художніх колективів представили найкращі хореографічні постановки, вокальні номери, а у фойє Центру демонструвались творчі роботи вихованців студій образотворчого мистецтва.
Концертна програма була насиченою і багатою на таланти. Буквально кожен виступ юних артистів, більшість серед яких призери престижних конкурсів, фестивалів, викликав у публіки захоплення і приємні враження. У заході взяли участь біля 400 вихованців.
Найбурхливішими оплесками вітали глядачі керівників гуртків та студій Центру, дякували їм за наполегливу працю, підтримку юних обдарувань, за те що вони крок за кроком ведуть їх до мистецького Олімпу.
Слова любові, вдячності, поваги та щира подяка лунали на адресу Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації та всіх присутніх, кому небайдужа дитяча творчість. З вітальними словами до батьків, вихованців, працівників Центру звернулись начальник інформаційно-аналітичного відділу Чернівецької обласної ради Валерій Михайлович Унгуряну та заступник начальника відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Світлана Іванівна Прінько.
Хвилюючою миттю стало прощання з випускниками ЧОЦЕВ «Юність Буковини», які розпочали свій творчий шлях у нашому закладі, стали його гордістю і славою. Вітаючи із завершенням навчання, директор ЧОЦЕВ «Юність Буковини» Лада Василівна Касьянчук вручила 22 випускникам Свідоцтва про позашкільну освіту.
Відбулось і нагородження вихованців гуртків та студій Центру, численними перемогами яких протягом навчального року на міжнародних, Всеукраїнських конкурсах і фестивалях пишається «Юність Буковини».
Своїми виступами протягом двох годин вихованці створили барвисту мистецьку феєрію. Завершилось свято виконанням гімну «Юності Буковини», колоритним парадом всіх учасників концертної програми творчого звіту Центру, святковим феєрверком, кульковим дощем та тривалими оваціями вдячних глядачів.


Творчий звіт художніх колективів «Юності Буковини»
Творчий звіт художніх колективів «Юності Буковини»
Творчий звіт художніх колективів «Юності Буковини»

Творчий звіт художніх колективів «Юності Буковини»
Творчий звіт художніх колективів «Юності Буковини»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше