» » » Свято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом
Інформація
  • Переглядів: 3773
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2010, 20:43
20-12-2010, 20:43

Свято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом

Категорія: Навігація / Новини

За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей є традицією писати Миколаєві листа, у якому дитина вказує, що хорошого вона вчинила протягом року і просить подарунки. Всі діти знають, що за їхню слухняність та працьовитість святий Миколай принесе їм безліч подарунків. А ми, дорослі, стараємося зберегти цю казку в душах дітей.

Цього дня з особливим нетерпінням чекають і дорослі, і діти, бо свято Миколая повязане з подарунками, гарним настроєм, родинним теплом.

Свято добрих побажань відбулося й у Чернівецькій обласній школі-інтернаті
Феєрія свята захоплювала і дорослих, і малих. Діти гостинно вітали гостей та спонсорів святковим концертом з піснями, танцями, повчальними інсценівками. А присутні гості щиро вітали зі святом Миколая-Чудотворця, бажали гараздів та щасливого дитинства.
Начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер побажав учням отримати все, про що вони мріють. «Ваша школа буде змінюватись на краще. А ми в свою чергу будемо робити все, щоб ваша освіта була якісною», - зауважив головний освітянин області. Михайло Йозефович наголосив на тому, що крайова влада завжди піклуватиметься про учнів цієї школи, запросив дітей на Губернаторську ялинку та подарував навчальному закладу 800 м2 килимових виробів.
Діти та педагоги вдячні крайовій владі та своїм спонсорам: ПП Мороз В.П. за 2 пилевсмоктувачі; ПП Троцюку за мікрохвильову піч; ПП Черновському В.П. за три комп’ютери; «Експрієлсервісу» за пральну машину; ПП Субчинській Л.І. за два дивани та м’який куток; депутатам Чернівецької міської ради за два DVD-плеєри; ТДВ Чернівецькому «Хімзаводу» за 300 кг фарби та 50 л лаку; ТДВ «Трембіті» за п’ять дзеркал та телевізор; відділу громадянства та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Чернівецькій області за засоби особистої гігієни; працівникам та студентам Чернівецького педагогічного коледжу за канцелярські товари та розвиваючі ігри.

Свято Миколая в Оршівському дитячому будинку
Весело та гамірно в комунальному закладі «Оршівський дитячий будинок» тому, що до цієї оселі завітали всі друзі, близькі та знайомі.
Від Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та ПП Нуцу К.В. ТОВ «Агроспецналадка» дітям вручено великий килим.
Символічним в переддень вшанування Святого Миколая дітки отримали дружні обійми працівників обласної ДАІ на чолі з Сергієм Удаловим та Оленою Кіскіною. Подарунком від них були цікаві захоплюючі ігри та подарункові набори. Начальник Кіцманського районного відділу МНС Віктор Колодрівський та РВ УМВС Володимир Голенчук приєдналися до привітань та подарували такі необхідні атрибути для урізноманітнення дозвілля дітей, як цікаві диски з мультфільмами та комп’ютерними іграми, набори фломастерів та кольорових олівців, фарб. Кіцманський районний прокурор Михайло Івонча, пригадавши власне дитинство, презентував діткам художні книги для дитячої бібліотеки та, звісно, шкіряний м’яч для гри у футбол. Начальник податкової інспекції в Кіцманському районі Павло Скірський та його заступник Любов Сандуляк подбали про те, щоб діткам було солодко не тільки в цей день, а й надалі, тому вони поповнили запаси дитячого будинку солодощами та випічкою. Працівник Кіцманського районного суду також долучилися до веселого гамірливого свята з цікавими художніми книжками для дітей. Директор підприємства «Наладка – Комерц» Давид придбав гладильну дошку та парові праски. Релігійна Вірменська громада, прийшовши до діток з солодощами та подарунками, пообіцяла неодмінно повернутися в стіни закладу знову.
В переддень свята приватний підприємець Нуцул Костянтин придбав для оновленої групи дівчаток шкільного віку килим та настільні лампи. Працівники весільного салону, що в с. Волока Глибоцького району, подарували два комп’ютерних столи та холодильник для потреб закладу.
Декілька днів свято не закінчувалося. 19 грудня від обласної телерадіокомпанії, газети «Молодий Буковинець», розважального центру «Депот», ресторану «Аристократ», фірм «Житлобуд», «Діавест», Василя Бауера та його друзів дітки отримали сім комп’ютерів. Нехай воздасться їм сторицею те тепло, яке відчули вихованці комунального закладу «Оршівський дитячий будинок».

Свято «Чекаємо на тебе, Миколаю!» у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №1
На свято завітало багато гостей. Серед них представники влади, громадські та благодійні організації, підприємці: Ксеннікова Лідія Василівна – головний спеціаліст Головного управління освіти і науки, Баланюк Дмитро Васильович – заступник голови Шевченківської районної ради, Гаєвська Валентина Петрівна, Співак Зінаїда Василівна – начальник та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Шевченківського району, Шандро Олександр Дмитрович – заступник начальника управління, начальник відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Кожокар Костянтин Радувич – представник відділу громадянства та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Чернівецькій області, начальник управління Національного Банку України (Чернівецької філії) Ковч Б.І., приватний підприємець Мороз Валентина Петрівна, директор підприємства та головний бухгалтер «Світ басейнів, саун» Суський Микола Олександрович та Галицька Тетяна Іванівна, директор приватного підприємства «Ремжитло Гранд» Божескул віктор Іванович, а також члени товариства «Обнова».
Благодійники подарували дітям солодощі, побутову техніку (телевізори, пилевсмоктувачі, DVD програвачі), сухий басейн, обладнали жалюзями фізичний та слуховий кабінети, придбали килимові доріжки та килимове покриття, настільні ігри. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які навчаються в закладі, отримали за гарну поведінку та відмінне навчання у подарунок мобільні телефони, талановиті та обдаровані учні – цифрові фотоапарати. Загальна сума благодійної допомоги склала близько 30000 грн.
Але найважливішим для дітей з особливими потребами була увага та небайдуже ставлення до їх бажань та потреб, бо окрім подарунків діти отримали від гостей, більшість з яких є постійними гостями школи, велику частку любові і тепла.

З турботою та любов’ю, бажанням допомогти слабочуючим дітям
На передодні свята в комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат № 2» завітали на гостини гості та спонсори школи.
З нагоди Дня Святого Миколая, діти отримали: комп’ютер від фірми «Єврофасадбуд» (директор Черновський В.Д.); від управління у справах сім’ї, дітей та молоді ОДА та представників громадської студентської організації «Обнова» - солодощі; набори настільних ігор та м’які іграшки від відділу державної служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області (начальник Патраш В.Р.); концертні костюми від дитячого народного хореографічного ансамблю «Україночка», (керівник Тетяна Горошевська); від представників громадських, релігійних організацій, приватних підприємців солодощі та подарунки.
До уваги гостей закладу було представлено маленьке театралізоване дійство - дитячий концерт. Вихованці закладу поділилися своїми власними естетичними досягненнями. На думку присутніх танці, жестові пісні у виконанні школярів були справді довершеними.

З нетерпінням чекають вихованці комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4" цього незвичайного, повного сюрпризів і подарунків дня
Традиційно, до зустрічі Святого Миколая, діти готуються заздалегідь. Докладають максимум зусиль у навчанні. Стараються бути чемними, ввічливими, привітними.
Щороку, у переддень Святого Миколая, у цій школі багато гостей. Вони приходять до наших учнів з відкритим серцем, щирими словами та подарунками. Цей рік не став вийнятком. У п'ятницю, 17 грудня до святково прбраної ошатної шкільної зали завітали шановні гості.
Начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Бауер М.Й привітав вихованців школи зі Святом Миколая, звернувся з вдячністю до спонсорів, підкреслив важливість і потрібність такої співпраці.
Михайло Йозефович наголосив, що школа-інтернат №4 упродовж трьох років має стати базовою, зразково-показовою. В цьому році було виділено 1 млн. грн. для облаштування навчального закладу. Ця робота буде продовжуватися і надалі. А також наголосив, що губернатор краю М.М. Папієв виділив з державного фінансування на наступний рік на підтримку та розвиток шкіл-інтернатів краю 12 млн. грн.
Привітав дітей та представив гостей директор школи І.І. Коропецький. Він подякував усім друзям школи за спонсорську допомогу і постійну підтримку, висловив подяку Обласній державній адміністрації краю в особі голови державної адміністрації Папієва М.М. та начальнику Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, заслуженому працівнику освіти України, кандидату філософських наук М.Й. Бауеру за надане значне фінансування школи та за подарунок дітям до дня Святого Миколая – потужний тренажер для лікувальної фізкультури; голові Першотравневої районної ради у м. Чернівці Мельничуку В.А. Іван Іванович подякував за плідну співпрацю всьому депутатському корпусу районної ради, які прийшли сьогодні до дітей з добрими побажаннями і цінними подарунками. Також директор школи висловив подяку меру м. Чернівців Федоруку М.Т. та його дружині Федорук В.І. і всім працівникам ресторану "Затишок", які 16.12.2010р. влаштували святковий прийом для дітей-сиріт школи-інтернату №4 з подарунками та сюрпризами.
Зі словами подяки звернувся Іван Іванович до голови Першотравневої районної ради у м. Чернівці Мельничука В.А. та начальника управління праці та соціального захисту населення в особі першого заступника Світко Т.І. та працівників АТ "Імпульс" в особі заступника голови правління Плахути О.І., які подарували зимовий одяг та взуття.
Висловив подяку філіалу "Прут-Авто" АК "Буковина-Авто" Костенюку В.А., генеральному директору ПП "Компанії Болена" Кіндрачуку Б.С., ПП Коваленко І.В., Тз ОВ "Рома" Клічук Р.В., ПП Тернавському В.В., благодійній організації "Рука допомоги" В.Б. Галицькому, ПП Іліній Я.О., Букатар С.А.
Відзначив друзів шкільної родини – працівників "Приватбанку" під керівництвом директора Чернівецької філії Стецевича А.І. за постійну спонсорську допомогу.
У кінці свята представники Чернівецького міського управління ГУ УМНС організували вікторину на протипожежну тематику з цікавими запитаннями і подарунками.

Свято закінчилося, але воно зігріло серця і дорослих, і дітей!
Метою свята було виховувати в учнів почуття любові, милосердя, доброти до людей, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в житті.
Завдяки подібним акціям та людям, які беруть в них участь, діти виростають впевненими, що їх не залишили на самоті з проблемами, не ізолювали від світу і найголовніше – вони відчувають себе самодостатніми і переконаними у власній значущості особистостями.
Головне управління освіти і науки облдержадміністрації щиро вдячне спонсорам-благодійникам за надану допомогу дітям.
Запрошуємо відвідувати дітей не тільки у святкові дні. І нехай вам все повернеться сторицею.

Свято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святомСвято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом
Свято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святомСвято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом
Свято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святомСвято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом
Свято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святомСвято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом
Свято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святомСвято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святомскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше