» » » Підведено підсумки роботи літнього мовного табору на Путильщині
Інформація
  • Переглядів: 2072
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-06-2015, 16:28
16-06-2015, 16:28

Підведено підсумки роботи літнього мовного табору на Путильщині

Категорія: Новини / Стрічка

В період 2 по 12 червня на Путильщині працював літній мовний табір. До перебування в таборі у двох групах (англійська та німецька мови проведення) було залучено 44 учнів. Із вихованцями працював 21 педагог.
Завданням мовного табору було показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, який відрізняється від звичного багатьом батькам теоретичного підходу до освіти. Саме через таку діяльність діти істотно розширюють свій кругозір і дізнаються багато нового, а головне, мають можливість практично застосувати знання мов, отриманих протягом навчального року, мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо).
Мовний табір працював за тематичним напрямом «Студія мистецтв». Щодня вчителі спільно з волонтером Станіславом Іващенком проводили різноманітні заходи. Ігри, робота над створенням проектів та власних мобільних додатків, виконання інших творчих завдань мали на меті допомогти дітям здобути необхідні мовні навички, непомітно подолати мовний бар’єр, удосконалити свою розмовну мову, поєднати навчання із захопливим відпочинком і, найголовніше, отримати мотивацію для подальшого удосконалення знання іноземної мови. Учасники також побували на екскурсіях в художній та музичній школах.  
12 червня, в день закриття табору, відбувся святковий концерт. Англійською та німецькою мовами звучали вірші, пісні, представлялись фрагменти театралізованих дійств. Зі словами вдячності  за організовану роботу виступили Волошенюк Євдокія Гаврилівна, директор Путильської гімназії, та Шеманська Тетяна Василівна, методист районного методичного кабінету. Волонтеру, начальнику табору та керівникам груп вручено подяки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а дітям, які були найактивнішими учасниками табору, вручено сертифікати. 
Час, проведений в таборі, приніс вчителям неоціненний досвід, а учням – знання, масу позитивних емоцій та усвідомлення того, що володіння іноземною мовою сьогодні є важливим.
Після повернення у Чернігів волонтер Станіслав надіслав на Путильщину повідомлення, прямою мовою якого, насамкінець, хочеться поділитися: «Мовний табір у Путилі став по-справжньому цікавим досвідом, зокрема, завдяки спілкуванню з вчителями та моїм щоденним і успішним намаганням добитися уваги учнів. Дуже хороший учительський склад. Заряджаючись позитивом та мотивацією вчителів, хотілося йти та звертати гори. Чесно. Окрім того, я надзвичайно вдячний за теплий та щирий прийом. І за гнучкість у підході до проведення табору. Останнє не можна обійти увагою, адже мені від початку і до кінця дали повний карт-бланш у виборі форми проведення занять та манери спілкування з дітьми. Для мене це було дуже важливо. Гімназія. Вигляд та оснащення класів приємно здивували. Варто відзначити і своєрідний домашній затишок, який я відчував під час роботи в таборі. В такому чудовому закладі,  напевно, приємно вчитись.  Мотивація учнів та прагнення до знань. Це давало сили і переконувало, що мій приїзд не марний. Можливість проводити додаткове заняття після денної лінійки. На рівні із заняттями, присвяченими створенню власних мобільних додатків, факультативні заняття були найефективнішою частиною табору, з точки зору навчання». 

 

 

 

 

 

Підведено підсумки роботи літнього мовного табору на Путильщині

 

 

Підведено підсумки роботи літнього мовного табору на Путильщині

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше