» » » Шкільний період – один із найщасливіших у житті людини
Інформація
  • Переглядів: 1058
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-05-2015, 21:00
29-05-2015, 21:00

Шкільний період – один із найщасливіших у житті людини

Категорія: Новини / Слайдер / Стрічка

29 травня 2015 року у всіх навчальних закладах Чернівецької області відбулося свято Останнього дзвоника. У Лужанському ЗНЗ І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького свято проходило в творчій, дружній і патріотичній атмосфері. Привітати учнівський та педагогічний колективи школи із закінченням навчального року завітали почесні гості: директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації О.М. Палійчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації Р.М.Равлюк, селищний голова смт. Лужани Н.М.Катрюк. 
Вітаючи шкільну родину зі святом, гості школи висловили найтепліші і найщиросердніші слова. Першим до усіх присутніх звернувся із словами молитви настоятель храму Вознесіння Господнього смт. Лужани митрофорний протоієрей Роман: «Є немало стратегій, що допомагають досягти успіху у житті, але є одна стратегія, про яку найчастіше забувають, – це вміння бути вдячним. Насправді, подяка і відчуття вдячності змінюють усе. Вдячність перетворює нас не тільки в хороших людей, але і в одного із найсильніший гравців у тій чи іншій сфері. Та недостатньо бути вдячним лише деколи. Щоб стратегія працювала, потрібно цілеспрямовано і постійно розвивати почуття вдячності». 
Директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації О.М. Палійчук, звертаючись до шкільної родини та гостей свята, зауважила: «Життя складається із різних періодів, і радісних, і сумних, але шкільний період це, безперечно, один із найщасливіших періодів у житті людини. Коли людина йде в самостійне життя, їй слід знати, що там будуть різні смуги. І коли навіть стежки будуть не дуже рівні, коли не зовсім порядні люди будуть на шляху, коли обставини будуть не зовсім сприятливі, коли людині буде дуже прикро, гірко, куди вона повернеться? У дитинство! У ті шкільні коридори, де її любили такою, якою вона є, підтримували, розуміли. Сьогодні ми підводимо підсумки. Цей рік був особливим. На вашу долю випало, шановні випускники, бути учасниками складних, вагомих реформ. Весь рік ми жили в стані очікування, тривоги. Боляче було усім, а найважче тим, хто там, на Сході відстоює наш мир. І велика вдячність вам, випускники, школярі, учителі, батьки, за те, що ви проявляли свою громадянську позицію і людську позицію, за те, що ви живете і працюєте в ім’я України».
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації Р.М.Равлюк, у своєму вітальному виступі закцентувала: «Є в нашому житті свята, які об’єднують родини, але є такі свята які об’єднують покоління. Саме шкільне свято Останнього дзвоника об’єднує покоління, тому що в цей день приходять до школи першокласники, які вже подолали першу сходинку знань, приходять батьки, щоб побачити своїх дітей і відчути безмежну гордість за них. Та найголовнішим це свято є для випускників, які переступлять сьогодні поріг школи в ролі учнів востаннє. Хочу побажати усім вам міцного здоров’я, добробуту, а головне – миру».
Селищний голова смт. Лужани Н.М.Катрюк, звертаючись до усіх присутніх, зауважила: «Цей рік для всіх був дуже важким, але кожна установа, кожна організація активно працювала на благо рідної держави. Усі учні, батьки, вчителі активно долучалися до громадських справ, за що велике вам спасибі».
Як повідомив директор Лужанському ЗНЗ І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького В.К. Катрюк, минулий навчальний рік у школі відзначений багатьма здобутками і перемогами. Під час урочистої лінійки усіх переможців районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад було нагороджено грамотами і дипломами. 
Цьогоріч Лужанський ЗНЗ І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького закінчили 40 випускників. Для них як учнів сьогоднішній шкільний дзвоник був останнім. Його малиновий передзвін виряджає їх у самостійну життєву дорогу. Успіхи випускників школи 2015 року стануть найвищою винагородою учителям та рідним людям, які вкладали у них усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше