Інформація
  • Переглядів: 1571
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-05-2011, 11:40
12-05-2011, 11:40

Основна увага – закладам робітничих професій

Категорія: Навігація / Новини

10 травня 2011 року під головуванням начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайла Йозефовича Бауера проведено нараду з директорами професійно-технічних навчальних закладів області.
Головні завдання – успішне завершення навчального року, проходження виробничої практики, проведення державних кваліфікаційних та підсумкових атестацій із загальноосвітніх дисциплін у ПТНЗ області. «Екзамени мають проводитись на високому організаційному рівні, по-діловому», – наголосив начальник Головного управління освіти і науки.
За словами Михайла Йозефовича, особливу увагу необхідно приділити працевлаштуванню випускників. Адже перше робоче місце кожна людина запам’ятовує на все подальше життя.
«Ми маємо максимально використати виробничу базу нашого краю. Не потрібно допускати, щоб учні проходили практику за межами області», – зазначив начальник Головного управління освіти і науки.
Наступне завдання – використання учнівських гуртожитків. В першу чергу ГУОН ОДА та працівники ПТНЗ повинні задовольняти потреби своїх учнів, якщо є можливість – допомагати учням з інших професійно-технічних навчальних закладів, а якщо у ПТНЗ є необхідні ресурси та умови – створювати готельні номери. «Кожне училище має мати нормальний готельний комплекс», – наголосив М.Й.Бауер. Отже, до 1 вересня 2011 року директорам навчальних закладів необхідно створити по 10 зразкових кімнат у кожному гуртожитку, забезпечити холодильним обладнанням, душовими кімнатами та належними кухонними приміщеннями. Ці завдання неодноразово ставились протягом 2010/2011 навчального року на нарадах ГУОН ОДА. Михайло Йозефович звернув увагу на створення гідних житлово-побутових умов для проживання учнів у гуртожитках, зміцнення матеріально-технічної бази: «У першу чергу мають задовольнятися потреби учнів, які є майбутнім нашої держави».
Було проаналізовано начальником Головного управління освіти і науки стан фінансово-господарської діяльності та наголошено на персональну відповідальність керівників за її ведення.
Анатолій Федорович Швець, заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, довів до відома керівників контрольні показники державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області, наголосив на проведенні якісної та ефективної профорієнтаційної роботи серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів.
Про новий класифікатор професій (ДК-003:2010) та інструкцію з ведення журналу обліку виробничого навчання учнів ПТНЗ доповіла Олена Михайлівна Пономаренко, начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації.
За результатами наради підготовлено доручення начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА, виконання яких направлено на удосконалення навчально-виховного процесу в ПТНЗ області.

Основна увага – закладам робітничих професій
Основна увага – закладам робітничих професій
Основна увага – закладам робітничих професій

Основна увага – закладам робітничих професій
Основна увага – закладам робітничих професій
Основна увага – закладам робітничих професій

Основна увага – закладам робітничих професій
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше