» » » На Путильщині відбулося засідання школи молодих вчителів «Паросток»
Інформація
  • Переглядів: 527
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 27-04-2015, 15:05
27-04-2015, 15:05

На Путильщині відбулося засідання школи молодих вчителів «Паросток»

Категорія: Новини / Стрічка

22 квітня 2015 року  на  базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання школи молодих вчителів «Паросток» з проблеми «Педагогічний такт. Конфлікти з учнями, їх причини. Шляхи і способи виходу з конфліктних ситуацій». 
Зустріли молодих вчителів ЗНЗ району учні з візитною карткою навчального закладу. Презентував роботу школи директор  Шемберко В.В., який ознайомив молодих спеціалістів з  досягненнями учнів та педагогів.
Відкрила засідання  Крилата Л. Б., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Путильської райдержадміністрації, керівник Школи молодих вчителів.
Проблему засідання було розкрито під час перегляду уроків, індивідуальних консультацій,  де показано взаємний і плідний розвиток особистості педагога та його учнів на основі рівності в спілкуванні та партнерства у спільній діяльності. Молоді вчителі мали змогу відвідати по два уроки за фахом, індивідуальні консультації,  які провели вчителі-предметники Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всього було підготовлено і проведено 16 відкритих уроків і юні педагоги мали змогу відвідати уроки за бажанням.
Практичний психолог школи Торак Л.І. провела з учасниками засідання психологічний тренінг «Педагогічний такт. Конфлікти з учнями, їх причини. Шляхи і способи виходу з конфліктних ситуацій». Килим ідей «виткали» молоді вчителі під час ділової гри «Конфлікт – це проблема», яку провели Іванова Л.Ю., заступник директора з навчальної роботи, та Торак Н.В., заступник директора з початкового навчання. Агітбаригада «3-Д», під керівництвом заступника директора з виховної роботи Тимуш Г.Я., присвятила свій виступ Дню Землі. У ході всіх заходів педагоги долучались до плідної праці.
Під час круглого столу учасники обговорили проблему засідання, обмінялися думками щодо педагогічного такту. 
Методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Крилата Л.Б. щиро подякувала учасникам засідання за роботу, підвела підсумки роботи,  дала домашнє завдання слухачам. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше