Інформація
  • Переглядів: 644
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 23-04-2015, 11:12
23-04-2015, 11:12

Про безпеку дбаємо – правила вивчаємо

Категорія: Новини / Стрічка / Центр якості освіти

У рамках місячника охорони праці та безпеки життєдіяльності спільно з Управлінням ДСНС України у Чернівецькій області проведено гру-змагання з правил безпечної поведінки для школярів.
21 квітня 2015 під девізом «Про безпеку дбаємо – правила вивчаємо» проведено розважальну гру-змагання з правил безпечної поведінки в загальноосвітній школі № 6.
Організатори змагань – адміністрація навчального закладу, працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, управління освіти Чернівецької міської ради - нагадали про важливість правил дотримання правил безпеки та провели зазначене навчання. 
Вся гра була поділена на сім конкурсів, а учасниками виступили учні шостих класів, яких було поділено на три команди: «Патріот», «Ред Бул», «Вогники». Наприклад, в ході першого завдання, яке називалося «Візитка», команди повинні були в ігровій формі представити усіх своїх учасників та девіз команди. Щире захоплення у школярів викликав конкурс «Мозковий штурм», під час якого ведуча заходу називала умовні надзвичайні події, а діти мали розповісти як слід діяти у таких випадках. Завдання ускладнювало те, що діти повинні були вкластися у певний проміжок часу. Своїм улюбленцям щиро допомагали і групи підтримки, які своїми підказками могли допомогти команді заробити додаткові бали. Під час інших конкурсів школярі демонстрували підготовлені заздалегідь стінгазети з правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, відповідали на питання та розгадували загадки, шукали на спеціальних малюнках джерела небезпеки.
Останнім, і водночас найцікавішим конкурсом для дітей, було вдягання бойового одягу та протигазу на швидкість. Усі учасники намагалися впоратися якомога швидше, проте не забували і про правильну послідовність дій.
Підводячи підсумки свята, організатори зустрілися із значною проблемою у виборі переможців, оскільки всі діти показали високий рівень знань правил безпеки та вміння використовувати їх на практиці. На підсумковий результат також впливала і поведінка груп підтримки. Першою стала команда «Ред Бул», другою – команда «Вогники», а третьою – команда «Патріот».
«Діти із великим бажанням готувалися до сьогоднішньої зустрічі, оскільки можливість зустрітися із справжніми рятувальниками, приміряти їхній одяг та спорядження є для них дуже цікавими. Окрім позитивних емоцій від заходу, наші учні отримали і корисні знання, які їм обов’язково знадобляться у майбутньому» – підбила підсумки свята заступник директора ЗОШ № 6 з виховної роботи Олена Боднарюк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше