Інформація
  • Переглядів: 810
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 22-04-2015, 20:16
22-04-2015, 20:16

Гнатюк – це частина самої України

Категорія: Новини / Слайдер / Стрічка

Дмитро Михайлович Гнатюк, видатний співак сучасності, відзначив своє високе 90-ліття. 
Минають роки, змінюються артистичні покоління і художні уподобання, з’являються нові імена. Проте в історії кожної національної культури назавжди залишаються майстри, котрі своїм мистецтвом не лише вірно служили своєму народові, а й віддзеркалили у власному творчому житті гарячий подих свого часу, його численні суперечності та гострі проблеми.
Серед таких відомих митців одне з найпочесніших місць належить Дмитрові Гнатюку, без художніх звершень якого неможливо уявити сучасну українську культуру. Глибоко народний, його самобутній талант – унікальне явище в нашому музичному мистецтві.

Герой України, лауреат Шевченківської премії, соліст Національної опери України, її головний режисер і директор, народний артист, академік, професор… Усі звання і нагороди, яких удостоєний наш славний ювіляр, годі перелічити. Та і потреби в тому немає, бо найвищою нагородою для Дмитра Гнатюка є всенародне визнання його співацького таланту, любов, шана і, найголовніше, - постійна потреба слухачів у його божественному мистецтві.
Саме сьогодні, 22 квітня, на території Мамаївської ЗОШ №2 Кіцманського району було урочисто відкрито погруддя на честь Дмитра Гнатюка. Після відкриття, було проведено екскурсію музеєм Дмитра Гнатюка та святкову концертну програму.
На урочистостях були присутні: Володимир Куліш, перший заступник голови обласної державної адміністрації ОДА; Ярослав Курко, перший заступник голови обласної ради; Василь Фольварочний, письменник; Іван Друцул голова Кіцманської районної державної адміністрації; Павло Лупул, голова районної ради; Сергій Угринчук, голова сільської ради; Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки; делегація педагогічних працівників Інституту післядипломної педагогічної освіти на чолі директора Григорія Біляніна; Віра Китайгородська, начальник Управління культури Чернівецької ОДА; Руслана Равлюк, начальник Кіцманського відділу освіти і науки.

Пісня – то голос, то крила, то слава.
Небо без пісні упало б униз
З пісні, як з хліба, зростає держава,
З пісні Вкраїна постала колись.

Ці рядки з вірша Василя Джурана, присвячені Дмитрові Гнатюку, в доробку якого більше 40 оперних спектаклів як української так і світової музичної класики. А скільки чудових пісень, з якими зростали цілі покоління українців, відкрив артист! Вони увійшли в душу народу, в його свідомість і емоційну пам'ять, які нині становлять золотий фонд українського музичного мистецтва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гнатюк – це частина самої України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гнатюк – це частина самої України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше