» » » Відбулося показове заняття «День цивільного захисту та спеціальне об’єктове тренування»
Інформація
  • Переглядів: 876
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-04-2015, 09:50
22-04-2015, 09:50

Відбулося показове заняття «День цивільного захисту та спеціальне об’єктове тренування»

Категорія: Новини / Стрічка

17 квітня 2015 року за сприяння Управління освіти Чернівецької міської ради на базі Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю відбулося показове заняття «День цивільного захисту та спеціальне об’єктове тренування» для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької міської ради. 
Під час семінару, присвяченому «Дню цивільного захисту та спеціальному об’єктовому тренуванню», перед директорами-керівниками цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів виступали представники Чернівецької міської ради, Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Державної служби охорони при Управлінні МВС України в Чернівецькій області, Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області, Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, комунальної бюджетної установи Чернівецька міська рятувальна служба на воді.
У зв’язку із тим, що основною «легендою» «Дня цивільного захисту та спеціального об’єктового тренування» було визначено: «Повідомлення про замінування навчального закладу», особливу увагу запрошених на показове заняття було звернено на виступ підполковника міліції Матвейчука Олександра Олександровича, начальника відділу вибухотехнічної і пожежотехнічної експертизи науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області, який розповів про порядок дій персоналу навчальних закладів у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів, повідомлення про замінування та в разі спроби вчинення сторонніми особами терористичного акту. 
Усіма учасниками семінару було визнано актуальність цієї проблеми на сьогоднішній день. Адже відголосок подій на сході України все частіше лунає у сусідніх областях, великий потік неконтрольованої зброї, боєприпасів та вибухових речовин загрожує життю і здоров’ю громадян, а відповідно і учням навчальних закладів. Від пильності кожного залежить своєчасне виявлення та знешкодження загрози проведення терористичного акту.
У практичній частині «Дня цивільного захисту та спеціального об’єктового тренування» перед учнями у навчальних класах ліцею виступили представники УДАІ УМВС України в Чернівецькій області, відділу вибухотехнічної і пожежотехнічної експертизи науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, комунальної бюджетної установи Чернівецька міська рятувальна служба на воді.
За сигналом цивільного захисту «Увага всім!» була проведена евакуація учнів та персоналу ліцею, відпрацьовані дії при виникненні надзвичайної ситуації «Повідомлення про замінування будівлі ліцею».
По завершенню дій підрозділів органів внутрішніх справ, Державної служби надзвичайних ситуацій та швидкої допомоги щодо ліквідації НС, евакуації потерпілих та надання першої невідкладної медичної допомоги, учасники семінару та учні ліцею оглянули техніку та оснащення підрозділів, які брали учать у спеціальному об’єктовому тренуванні.  
У підсумках семінару було зазначено про необхідність навчання персоналу загальноосвітніх навчальних закладів діям щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та під час виникнення їх. Особливу увагу має бути приділено забезпеченню збереження життя та здоров’я учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше