» » » Освітяни нашого краю вшановують ветеранів Великої Вітчизняної війни
Інформація
  • Переглядів: 2192
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-05-2011, 12:59
9-05-2011, 12:59

Освітяни нашого краю вшановують ветеранів Великої Вітчизняної війни

Категорія: Навігація / Новини

6 травня 2011 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах області був проведений єдиний урок «Безсмертний подвиг народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
З хвилюванням, трепетом діти читали вірші, засвідчуючи, що пам'ять про героїв житиме вічно, і що сьогодні та завжди молоде серце буде берегти пам'ять про всіх, хто відстояв державу в тій страшній війні. Давали обіцянку берегти і шанувати прадідів, стояти на варті миру, щоб ніколи не повторилася та біда, яку пережив народ у 1941-1945 роках.
Протягом першого тижня травня учнівська та студентська молодь залучалася до проведення тематичних уроків, годин спілкування «Тих днів не згасне слава», «П’є журавка воду», «Вони захищали свою Батьківщину», «Я – майбутній захисник своєї Батьківщини», «Поки ми пам’ятаємо, ми живемо», «Війна на має забуття», лекцій, круглих столів, читацьких конференцій, усних журналів, уроків пам’яті, «лінійки миру», присвячених пам’ятним датам Великої Вітчизняної війни за участю ветеранів.
Діти, затамувавши подих, слухали розповіді ветеранів, задавали запитання, рахували нагороди. Ветерани війни поділилися спогадами про фронтові дороги, товаришів-побратимів, незабутній день Великої Перемоги.
У рамках волонтерського руху «Діти – ветеранам», проведено акції «Милосердя», в ході яких надано адресну допомогу ветеранам продуктами харчування, побутовими товарами першої необхідності.
Упорядковувалися пам’ятники загиблим і померлим ветеранам, меморіальних комплексів та інших споруд, що увічнюють пам'ять про захисників Вітчизни. Силами молоді впорядковано 655 могил, пам’ятних знаків, обелісків, пам’ятників.
Оновлено експозиції шкільних музеїв, залів та кімнат бойової слави, присвячених роковинам Великої Вітчизняної війни; постійно діючих інформаційних стендів до Дня Перемоги, які розміщено в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.
У навчальних закладах пройшли конкурси малюнків «Я голосую за мир», «Ні – війні», «Перед ім’ям твоїм схиляюсь», конкурси патріотичної пісні, на краще виконання поетичного твору про війну.
У шкільних бібліотеках розгорнуто книжково-ілюстративні виставки «Велика Вітчизняна війна», «Буковина у роки II світової війни», «Велич народного подвигу», хронікально-документальної літератури «Суворою мовою документів».
Підготовлено проекти: «Вічна пам'ять героям», «День Перемоги над фашизмом – свято всього прогресивного людства», «Подвигу жити в віках», «Бойові дороги Українських фронтів», «Діти-герої Великої Вітчизняної війни», «Наш край у роки Великої Вітчизняної війни», «Україна в роки Великої Вітчизняної війни. Хроніка подій у фактах», «Героїзм жінки під час Великої Вітчизняної війни».

Освітяни нашого краю вшановують ветеранів Великої Вітчизняної війни
Освітяни нашого краю вшановують ветеранів Великої Вітчизняної війни
Освітяни нашого краю вшановують ветеранів Великої Вітчизняної війни
Освітяни нашого краю вшановують ветеранів Великої Вітчизняної війни
Освітяни нашого краю вшановують ветеранів Великої Вітчизняної війни
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше