» » » На Глибоччині відбувся семінар вчителів трудового навчання (технічна праця)
Інформація
  • Переглядів: 845
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-04-2015, 10:19
21-04-2015, 10:19

На Глибоччині відбувся семінар вчителів трудового навчання (технічна праця)

Категорія: Новини / Стрічка

16 квітня 2015 року відбувся семінар вчителів трудового навчання (технічна праця). Тема семінару: «Організація та проведення профільного та допрофільного навчання на уроках трудового навчання в співпраці з ПТУ, коледжами, іншими закладами професійної освіти». 
Роботу семінару було організовано на базі Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка. Під час семінару було продемонстровано практичну спрямованість співпраці ЗНЗ області із Вижницьким коледжом прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка. Один із пунктів договору між закладами говорить, що вони працюють над тим, щоб учні Глибоцького району після закінчення школи продовжували навчання в Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка для отримання кваліфікаційної спеціальності, яка дозволяє здобути професію з наданням відповідного документу. Для цього на уроках трудового навчання (технічна праця) підбираються відповідні модулі варіативної частини програми з трудового навчання для учнів 5-9 класів, які відповідають напряму роботи і підготовки Вижницького коледжу. 
На сьогоднішній день в районі таку роботу вже здійснюють в Михайлівському НВК (допрофільну підготовку в 8-9 класах), Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (допрофільну підготовку в 5-9 класах та профільне навчання в 10-11 класах). 
Про те,  як була організована і як проводиться робота в Михайлівському НВК розповів директор Михайлівського НВК В.К. Каменюк. Своїми думками, присвяченими цій тематиці, поділилися вчитель трудового навчання (технічна праця) Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карпюк І. І. та вчитель трудового навчання (технічна праця) Михайлівського НВК Карпюк Ю. І.
До педагогів звернувся також директор Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка Козубовський Д.О., який розказав про історію коледжу та його досягнення. Велику увагу приділив питанню набору учнів на І курс денної форми навчання на основі базової загальної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на 2015-2016 н.р., презентував основні спеціальності і спеціалізації, на яких учні можуть вчитися:
Декоративно-прикладне мистецтво
Художня обробка дерева
Художня обробка металу (ювелірний напрямок)
Художнє ковальство
Художня вишивка, моделювання та конструювання одягу
Художнє ткацтво
Образотворче мистецтво
Образотворче мистецтво та креслення
Дизайн
Дизайн середовища
Також під час семінару було проаналізовано роботу методичного об’єднання вчителів трудового навчання (технічна праця) (керівник Гімчинський В.Г.) Відмічено активну участь в жовтні-листопаді 2014 року в організації та проведенні Всеукраїнського семінару вчителів трудового навчання вчителів трудового навчання (технічна праця) загальноосвітніх закладів району: Гімчинського В.Г., Карлійчука В.Г., Кирилюка В.Г., Кіндрачука С.А., Яценюка В.Д., Когута А.А., Чорнописького М.Я., Василаша Г.Д., Постевки М.Д., Божеску Г.А., Вікована В.Ф., Тіміша В.Г., Букатаря В.М., Безверхнього В.В., Фенина М.Б.,  Плевана І.А., Карпюка І. І.  Поряд з цим відмічено участь команди Глибоцького району в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (хлопці, 11 клас) 3-4 квітня 2015 року, на якому було здобуто ІІ місце (учень 11 класу Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іонуца Аврам, керівник команди – Карпюк І.І.).  Було зазначено, що всі цьогорічні здобутки та успіхи стали можливі лише завдяки спільній, добре організованій роботі методоб’єднання вчителів трудового навчання (технічна праця), активній взаємодопомозі та підтримці всіх вчителів трудового навчання (технічна праця) району. 
За підсумками семінару ухвалено відповідні рекомендації. 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше