» » » Відбулася чергова апаратна нарада директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації
Інформація
  • Переглядів: 1287
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-04-2015, 20:36
20-04-2015, 20:36

Відбулася чергова апаратна нарада директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації

Категорія: Новини / Слайдер / Стрічка

20 квітня 2015 року відбулася чергова апаратна нарада директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації. У ході наради було розглянуто два питання. 
З першого питання «Про стан виконавської дисципліни та реагування на вхідні документи, звернення, заяви, запити, що надійшли до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у І кварталі 2015 року» виступив начальник відділу кадрової роботи, організаційно-правового забезпечення та кадрової роботи Немеш В.В, який повідомив, що за І квартал 2015 року до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації надійшло 1078 документів, зареєстрованих в електронній базі даних, які містили термін виконання. З них: листи - 551; накази - 22; розпорядження – 18; звернення – 36; доручення – 24; інші (повідомлення, телефонограми, факсограми тощо) – 427. Найбільше документів до Департаменту поступило з  обласної державної адміністрації – 393, з них понад 90 термінових. Віктор Васильович зауважив, що найчастіше вхідні документи вимагають надання інформації про діяльність галузі освіти, мережу закладів освіти, фінансово-економічну та господарську діяльність, проведення навчально-виховного процесу,  кадрові питання та ін. З 1078 документів, які надійшли до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації у І кварталі 2015 року, відредаговано на всі, перебувають на довготривалому виконанні 12 (розпорядження, доручення). 
З другого питання «Про нормативність організації та проведення екстернату у закладах освіти області» доповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки Департаменту  Микитюк С.М., яка зазначила, що відповідно до інформації, наданої органами управління  освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій/міських рад  у 2014/2015 навчальному році 145 випускників 11-х класів (2,7%) здобувають повну загальну середню освіти шляхом екстернату у 16-ти ЗНЗ області. За словами Світлани Миколаївни, у  порівнянні з минулим навчальним роком охоплення екстернатом зросло  у Хотинському та Герцаївському районах, зменшилося у  Кельменецькому, Сокирянському, Сторожинецькому районах. З метою підвищення якості роботи у цьому напрямі Світлана Миколаївна запропонувала: 
-  провести співбесіди із працівниками органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій/міських рад, відповідальних за організацію екстернату у ЗНЗ району/міста,  за окремим графіком;
- здійснити оперативне вибіркове виїзне інспектування за результатами співбесіди навчальних закладів, що здійснюють підготовку екстернів.
У ході наради було розглянуто і ряд інших робочих питань. Так, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Палійчук О.М. повідомила, що на особливому контролі повинно бути питання щодо внутрішнього аудиту і наголосила, що на базі Комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» слід створити цілісний аудиторський відділ. За необхідності з працівниками у відділах буде проведено відповідні семінари-навчання з метою забезпечення якісної аудиторської діяльності в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації. Також очільник освіти краю закцентувала увагу присутніх на питання щодо організації належної допомоги сім’ям учасників АТО та важкопораненим військовим, які перебувають на реабілітації. Основним фактором у цій справі у ході обговорення було визначено інвестиційну діяльність, яка реалізуватиметься лише на добровільних засадах. Окрім того, було наголошено, що характер допомоги  повинен визначатися лише за результатами детального вивчення потреб. Координатором питання було назначено директора Комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» Прінько С.І.. Контролює хід виконання заступник  директора Департаменту освіти і науки – начальник управління ресурсного забезпечення Потурнак Б.М. Також Оксана Михайлівна звернула окрему увагу присутніх на питання щодо діяльності канцелярії Департаменту освіти і науки, зазначивши, що головними принципами її роботи мають стати системність, організованість, динамічність та відповідальність. Уся інформація, без виключення,  що надходить на Департамент освіти і науки, за словами очільника освіти краю, повинна бути зареєстрована у канцелярії. Директор Департаменту зупинилася  також на питаннях щодо організаційної діяльності Департаменту освіти і науки, підкресливши, що начальники кожного із відділів після апаратних нарад директора Департаменту повинні обов’язково проводити власні наради у відділах, а щоранку та щовечора – п’ятихвилинки. Це, на думку Оксани Михайлівни, сприятиме налагоження ефективності роботи кожного працівника, успішному виконанню ними власних функціональних обов’язків. Більше того, очільник освіти краю дала доручення усім начальникам відділів впродовж двотижневого терміну повторно вивчити посадові обов’язки кожного працівника з метою кваліфікованого, практичного розподілу функціональних обов’язків. У контексті обговорення директор Департаменту освіти і науки відзначила позитивний рівень психологічної атмосфери в колективі Департаменту та висловила сподівання, що такий рівень буде збережено і надалі.
Тодорюк С.С., заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, відзначила високий рівень проведення обласного науково-практичного семінару з проблеми «Якісна початкова військова підготовка – завдання навчальних закладів з предмета «Захист Вітчизни», зазначивши, що в контексті сучасних суспільно-політичних подій захід набув особливого значення. Світлана Сильвестрівна підкреслила практичність семінару, його зорієнтованіть на прямий  зв’язок із життям та військово-патріотичного виховання молоді. «Не менш гідно проведено 59-ті обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді (молодша вікова група) та 13-ті обласні змагання з водного туризму серед учнівської молоді», - зазначила заступник директора Департаменту освіти і науки, аналізуючи якість та актуальність проведення змагань.
Заступник  директора Департаменту освіти і науки – начальник управління ресурсного забезпечення Потурнак Б.М. зупинився на питаннях щодо проведення ЗНО, ДПА та закінчення навчального року в ЗНЗ області. Окрему увагу Богдан Михайлович звернув і на питання щодо оздоровлення дітей. У контексті обговорення, директор Департаменту освіти і науки наголосила, що діяльність у цьому напрямі повинна бути на особливому контролі і зауважила, що одним із найваживіших є питання підбору кадрів в оздоровчих закладах області. Окрім того, Оксана Михайлівна підкреслила гостру необхідність підготовки відповідних методичних матеріалів для вихователів оздоровчих закладів, проведення із ними відповідних семінарів тощо.
Заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи Богачик Т.С. з приємністю відзначила позитивні результати учасників конкурсу «Учитель року-2015» із Буковини (усі 4 педагоги пройшли до фіналу, двоє з них мають перші рейтингові місця (Любарева С.І., Собко В.І.),  один учасник зайняв 8 позицію (Іваницька Н.М) і один – 12 (Попович О.В.) 
Директор Комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» Прінько С.І. зупинилася на питаннях щодо організації та проведення ЗНО. Це питання, за словами Світлани Іванівни, сьогодні найголовніше, пріоритетне. Так, було зазначено, що підготовка до ЗНО йде згідно з планом. На сьогодні вже сформовано 7 бригад по 10 осіб, які відповідатимуть за перевірку учнівських робіт. Усі вони пройшли відповідну підготовку, навчання і успішно склали іспити.
Директор Департаменту освіти і науки наголосила, що питання ЗНО повинно знаходитися на особливому контролі і доручила Прінько С.І. вранці, за день до проведення ЗНО, прозвітувати щодо стану підготовки до нього.
Наостанок начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки Департаменту  Микитюк С.М. та головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки Департаменту Остафій О.Р. запропонували увазі  всіх присутніх окремі робочі інформаційні оголошення.
За результатами наради відповідальним працівникам дано ряд доручень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше