» » » Виставка «Особливі потреби – особливі перспективи»
Інформація
  • Переглядів: 1417
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-05-2011, 13:09
6-05-2011, 13:09

Виставка «Особливі потреби – особливі перспективи»

Категорія: Навігація / Новини

Нещодавно у виставковій залі Педагогічного музею України, що знаходиться у Будинку вчителя (м. Київ), відбулося урочисте відкриття виставки «Особливі потреби – особливі перспективи» (система освіти дітей з особливими потребами), яка триватиме упродовж місяця.
На виставці окрім наукових досягнень спеціальної педагогіки та психології представлено кращий практичний досвід у галузі навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Відповідно до кожної категорії дітей (глухі діти, діти зі зниженим слухом, сліпі діти, зі зниженим зором, з порушеннями мовлення, із затримкою психічного розвитку, з розумовою відсталістю, діти з порушенням опорно-рухового апарату) презентовано навчальні заклади, кожен з яких представляє певну ланку освіти: дошкільна освіта, середня освіта, професійна освіта. Критерієм відбору закладу був сучасний рівень роботи та суттєві досягнення у роботі з дітьми, які мають особливі потреби.
Свої досягнення у навчанні, вихованні та соціалізації глухих дітей представив педагогічний колектив Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1. В експозиції можна ознайомитися з історією закладу, методичними напрацюваннями, творчими роботами вихованців. Результати роботи закладу будуть презентовані на виставці протягом місяця. Під час урочистого нагородження заклад отримав Диплом учасника за підписом В.Г.Кременя.
Відкрив роботу виставки директор Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор В’ячеслав Васильович Засенко.
У перший день виставку відвідали представники Міністерства освіти і науки України (Віра Іванівна Шинкаренко, начальник відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти), Президії Національної академії педагогічних наук України (академік Ольга Василівна Сухомлинська), гості зі шкіл, дитячих садочків, реабілітаційних центрів, які надають педагогічні, психологічні та медико-технічні послуги дітям з особливими потребами.
Організатори виставки – Інститут спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України та Педагогічний музей України.

Виставка «Особливі потреби – особливі перспективи»

Виставка «Особливі потреби – особливі перспективи»

Виставка «Особливі потреби – особливі перспективи»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше