Інформація
  • Переглядів: 919
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-03-2015, 11:07
30-03-2015, 11:07

Мрія збулася

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області / Стрічка

Протягом четвертої декади березня 2015 року проходили змагання обласних cпортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з баскетболу серед чоловіків.
Попередні змагання у підгрупах продемонстрували самовіддану боротьбу між студентами вузів за вихід у четвірку найсильніших. До неї ввійшли команди Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Буковинського державного медичного та Буковинського державного фінансово-економічного університетів.
У поєдинку за ІІІ-тє  місце зустрілися давні непримиримі суперники – студенти БДМУ та БДФЕУ. Гра проходила надзвичайно напружено і видовищно. Лише кількома очками команда майбутніх медиків зуміла здолати баскетболістів із БДФЕУ і стала бронзовим призером.
У поєдинку за І -ше  місце зустрілися найкращі баскетбольні команди вузів області із ЧНУ ім. Ю.Федьковича (тренер Мужичок В.О.) та ЧТЕІ КНТЕУ (тренер Крецький О.І.). 
У фінальному поєдинку команди продемонстрували високий рівень підготовки баскетболістів, їхню надзвичайну самовідданість та спортивну міць. Протягом 3-х періодів незначну перевагу отримали студенти із ЧНУ ім.Ю.Федьковича, але наприкінці цієї зустрічі вони не змогли стримати відчайдушного опору своїх суперників і поступилася п’ятьма очками. А отже, мрія студентів торговельно-економічного інституту КНТЕУ збулася і вони стали чемпіонами. Друге місце посіли баскетболісти ЧНУ ім. Федьковича.
Переможця та призерів змагань нагороджено дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. За підготовку команди-переможця обласних спортивних ігор з баскетболу нагороджено тренера-представника, старшого викладача кафедри фізичної культури ЧТЕІ КНТЕУ Крецького О.І. Йому доручено укомплектувати та підготувати команду вузів області до участі у зональних змаганнях ХІІ літньої Універсіади України, які проходитимуть в квітні-травні поточного року в м. Луцьку.

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше