» » » Злагодженість, самостійність, ініціативність!
Інформація
  • Переглядів: 791
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-03-2015, 22:47
29-03-2015, 22:47

Злагодженість, самостійність, ініціативність!

Категорія: Новини / Стрічка

25 березня 2015 року в залі засідань Путильської районної ради проведено зліт лідерів учнівського самоврядування закладів освіти району.  Метою зльоту є підтримка розвитку учнівського самоврядування, виховання соціальної активності учнів, формування у них почуття власної гідності, можливостей виявляти себе в соціально значимих справах, обміну досвідом та  залучення лідерів учнівського самоврядування до участі в практичній громадській діяльності району. 
У роботі зльоту взяли участь лідери учнівського самоврядування – члени районної ради учнівського самоврядування, голови учнівського самоврядування закладів освіти та педагоги-координатори.
Перед учасниками зльоту  виступив голова Путильської районної ради Дутчак А.П. та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Фрей Д.І., які побажали учасникам зльоту та районній раді учнівського самоврядування успішної роботи та гарних результатів під мирним небом України. 
З роботою районної ради учнівського самоврядування у 2014/2015 н.р. познайомила учасників зльоту голова районної ради учнівського самоврядування Уляна Скидан, учениця 9 класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
До злагоджених дій, розвитку самостійності та ініціативності у роботі органів учнівського самоврядування закликала координатор учнівського самоврядування, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Москаль Л.Ю.
 Фрасинюк Т. М., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації,  та  Савчук Н.І., головний спеціаліст сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, наголосили на готовності до співпраці районних соціальних служб для дітей та молоді.
 Слижук О.І., педагог-організатор Яблуницької ЗОШ І-ІІ ступенів, поділилася досвідом з питання «Як стати успішним лідером».
Про реалізацію шкільного проекту «Хоробрі серця» та встановлення меморіальної дошки на фасаді школи в пам'ять про героя Олександра Зайця, який загинув, виконуючи службовий обов’язок в зоні АТО, повідомив Ліска Олександр, командир ІІ загону ЮДП дитячої організації «Юний прикордонник» Селятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники зльоту вшанували пам'ять про героїв-земляків, які загинули – Олександра Чигрина та Олександра Зайця, хвилиною мовчання.
Проект «Шлях лідера», який є переможцем в обласному заочному конкурсі на кращу організацію діяльності осередків учнівського самоврядування в номінації «Проектна діяльність»,   презентувала Пентюк Євгенія, голова  учнівської координаційної ради, учениця 11 класу Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Про організацію роботи з молодшими школярами, а саме роботу дитячої організації «Веселка» Довгопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів розказала  Палійчук Христина, голова комісії роботи з дітьми молодшого  та середнього шкільного віку учнівського парламенту школи.
Про реалізацію районного проекту «Шкільна газета», завдяки якому у 15 закладах освіти органами учнівського самоврядування випускаються шкільні друковані газети, розповіла Чокена  Анастасія, голова комісії з питань преси та інформації районної ради учнівського самоврядування, учениця  8 класу Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Про успіхи в міжнародному співробітництві повідомила учасників зльоту Дроняк Адріана, голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносин районної ради учнівського самоврядування, учениця 9 класу Яблуницької ЗОШ І-ІІ ступенів, переможец Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Сніжний оскар» (Словаччина) та Міжнародного конкурсу гри на пастерських інструментах (Польща).
Перед учасниками зльоту виступила екологічна агітбригада «ЕКО-ШАНС»  Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (переможець районного конкурсу агітбригад) та команда «Зелений квартал» Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (володарі І місця в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»).
На завершення учасники районного зльоту лідерів учнівського самоврядування виконали флеш-моб «Повертайтесь живими!».  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше