» » » Консульська установа – вікно до європейських країн
Інформація
  • Переглядів: 531
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-03-2015, 23:30
23-03-2015, 23:30

Консульська установа – вікно до європейських країн

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

На цьому наголосила Генеральний консул Румунії в Чернівцях п. Елеонора Молдован сьогодні під час зустрічі з учасниками IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури (румунської та світової) та їхніми наставниками.

Тепла зустріч та розмова пані Елеонори Молдован з конкурсантами проходила у приміщенні Генерального консульства Румунії в Чернівцях. Генеральний консул розповіла присутнім про історію Буковинського краю, про тісний зв’язок між Чернівецькою областю та Румунією.

«Буковина – це полікультурний край, який має багату історію, свої традиції, які варто вивчати і знати.

Особливо важливо в сучасних умовах володіти мовою, рідною мовою. Адже, мова – це скарб для кожного народу».

Також пані Генеральний консул наголосила на основних аспектах, на яких побудована робота консульської установи. За її словами, Генеральне консульство Румунії в Чернівцях завжди підтримує та сприяє розвитку співпраці між Буковиною та Румунією.

Генеральний консул Румунії в Чернівцях п. Елеонора Молдован підкреслила, що проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури – це дуже важливий історичний момент для українсько-румунської співпраці.

Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, від імені Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти та учасників олімпіади подякувала Генеральному консулу за теплий прийом та щиру розмову.

«Ми вдячні вам за те, що ви знайшли час і зустрілися з учасниками олімпіади, з першими ластівками, які беруть участь у перших інтелектуальних змаганнях з румунської мови і літератури на теренах нашої держави», – наголосила Тамара Степанівна.

У зустрічі також брали участь: Лора Бостан, доцент кафедри румунської та класичної філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат філологічних наук, голова журі; Ольга Остафій, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та Лілія Говорнян, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Пані Елеонора Молдован подарувала кожному учаснику олімпіади комплекти книг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Июль 2017 (52)
Июнь 2017 (166)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)
Февраль 2017 (407)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ