» » » Відбулося планове розширене засідання науково-методичної ради
Інформація
  • Переглядів: 607
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-03-2015, 11:35
19-03-2015, 11:35

Відбулося планове розширене засідання науково-методичної ради

Категорія: Новини / Стрічка

19 березня 2015 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося планове розширене засідання науково-методичної ради під головуванням Тамари Богачик, заступника директора з науково-методичної роботи Інституту та за участю завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів.
На засіданні обговорювалися питання про окремі пріоритети навчально-виховного процесу в закладах освіти Чернівецької області, зокрема: «Організації літніх таборів з іноземних мов у Чернівецькій області у 2014/2015 н.р.»; «Впровадження інноваційних технологій на уроках предмета «Захист Вітчизни»; «Про досвід роботи заступника директора з виховної роботи Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату Кізіми Сергія Сергійовича «Правовиховна робота в школі – передумова формування правової свідомості особистості»».
З доповідями виступили Ірина Унгурян, методист науково-методичного центру іноземних мов та міжнародних відносин; Ольга Осовська та Юрій Коноплянко методисти науково-методичного центру виховної роботи.
Ірина Корнеліївна зауважила, що у Чернівецькій області планується організувати літні табори з іноземних мов на базі 32 навчальних закладів, з них: 12 - гімназій, 5 - ліцеїв, 1 - спеціалізованої школи, 14 - загальноосвітніх навчальних закладів. Орієнтовний період проведення таборів – з  1 червня по 28 червня 2015 року. 973 учні будуть брати участь у роботі літніх мовних таборів, 91 вчитель буде задіяний до організації та проведення таборів. Основними напрямами роботи літніх мовних таборів будуть: країнознавство, буковинознавство, театральні студії, здоровий спосіб життя.
Розглядаючи питання «Впровадження інноваційних технологій на уроках предмета «Захист Вітчизни» Юрій Борисович, наголосив, що навчальний предмет "Захист Вітчизни" входитиме до інваріантної складової Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня.
Предмет "Захист Вітчизни" буде обов’язковим навчальним предметом, що викладатиметься в старшій школі. Уроки проводитимуться відповідно до календарного плану по півтори години на тиждень. 10 клас - по 1,5 години на тиждень протягом навчального року. 11 клас: в першому семестрі - по 1,5 години на тиждень, а в другому семестрі - по 1 годині на тиждень та 18 годин буде відведено на проведення військово-польових занять.
Ольга Петрівна під час доповіді закцентувала увагу на провідній педагогічній ідеї досвіду Кізіми С.С. Відзначено, що особлива увага приділяється правоосвітній роботі, мета якої - запобігання правопорушень, попередження розвитку асоціальної спрямованості особистості до навколишньої дійсності в процесі перевиховання, забезпечення набуття вихованців та учнів школи особистого досвіду реалізації прав і виконання обов’язків у моральних і правових взаємостосунках. Система правовиховної роботи школи передбачає вироблення стійких морально-правових знань, соціально-психологічних навичок поведінки учнів у суспільстві, розвиток їх трудової і громадянської активності. Педагогічний колектив ліцею ставить за мету виховання здорової особистості, формування людини здатної до безконфліктного існування в суспільстві. Особлива увага приділяється конкретним і безпосереднім завданням правового виховання.
За результатами розгляду і обговорення питань прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше