» » » Підвищення професійної майстерності та розширення методологічного репертуару вчителя англійської мови в молодших, середніх та старших класах
Інформація
  • Переглядів: 1126
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-02-2015, 14:10
27-02-2015, 14:10

Підвищення професійної майстерності та розширення методологічного репертуару вчителя англійської мови в молодших, середніх та старших класах

Категорія: Новини / Стрічка

Знання іноземної  мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно.
На сьогодні досить пріоритетним питанням залишається вивчення англійської мови, а вибір підручника – це прерогатива успішного навчання та володіння іноземної мови. Саме сьогодні на базі загальноосвітнього навчального закладу №2 імені Юрія Федьковича відбувся навчально-методичний семінар-тренінг на тему «Підвищення професійної майстерності та розширення методологічного репертуару вчителя англійської мови в молодших, середніх та старших класах» за участю Роберта Хартінга, методиста освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL. Координували роботу семінару-тренінгу  Світлана Куриш, завідувач НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області  та Олена Кузьміна, головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради. 
Добровольська Наталія Дмитрівна , вчитель англійської мови Чернівецького ліцею №2, керівник методичного об’єднання вчителів іноземної мови, позитивно відзначила автентичні підручники  Dinternal Book: «Це сучасний підручник з диском на, якому є аудіо-запис вимови саме носія мови. Такі записи  допомагають при постановці вимови та фонетики. Різноманітний набір вправ для розвитку комунікативної компетенції учнів. Регіональна програма «Підвищення рівня іншомовної мовленнєвої компетентності учнів ЗНЗ шляхом розвитку усного мовлення у навчально-виховному процесі з іноземної мови» саме підручники Dinternal Book є інстуметарієм в набутті необхідного рівня іншомовної комунікативної компетенції школярів. У даному продукті досить  вдало підібрані матеріали: аудіювання, письма, читання  та граматики. Хочеться відмітити, що, все ж таки, автентичність підручника це прерогатива,  ніхто краще не розповість та не зробить підбір матеріалів з певної теми, ніж носії мови. Тому ми не випадково обрали саме ці підручники, які ми вважаємо одними із найкращих на часі». 
З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар'єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкрити нові життєві перспективи і врешті-решт урізноманітнити своє життя і зробити його більш цікавим, вивчення англійської мови просто необхідно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (15)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше