Інформація
  • Переглядів: 851
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2015, 17:43
26-02-2015, 17:43

Незабутня зустріч із воїном АТО

Категорія: Новини / Стрічка

20 лютого   в приміщенні Чагорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася зворушлива  зустріч учнів  із випускником школи Сафрюком Олександром, воїном АТО 24-окремої  механізованої  бригади, який служить розвідником.
Боєць поділився враженнями від пережитого, адже  нелегкий  час випав на  його 19-річний вік. Розповідав  про воєнні будні, про дорогих і близьких йому друзів, які несуть службу в зоні АТО разом із ним. Він-скромна і глибокої душі людина, яка не хизується важливістю своєї служби, хоча добре було видно його біль і щем у душі від подій на сході України. Сашко поділився враженнями від пережитого, бо довелося хлопцеві побувати під обстрілом сумнозвісних «Градів»  і  зазнати гіркоти втрати бойових побратимів. Важко було йому говорити  про війну і смерть, легко – про військову дружбу. Юнак закликав молодь виховувати  патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.Своїм прикладом Олександр показав, що не тільки словами можна любити  свою Батьківщину, але й вчинками  доводити це. Боєць охоче відповів на запитанняучнів. І кожен із школярів  хотів  дізнатися про щось важливе, хвилюючись про нашихвоїнів-захисників, які воюють на сході за волю, цілісність і незалежність  Вітчизни. До сліз розхвилювали рядки , які написав Олександр :
Це все пройде, - нам обіцяють командири,
Ви всі повернетесь до своїх матерів ,
Нам витримати ще дня з чотири,
Лиш кулі , щоб минали наших славних пацанів! 
Всі присутні висловили подяку і шану бійцю, побажання миру в Україні.
Такі заходи допоможуть дітям на прикладі своїх земляків відчути, що «патріот» – це не просто слово, а також навчитися шанобливому ставленню до Батьківщини, відчути гордість за наших захисників Вітчизни.
Невдовзі  Олександр  повернеться знову в зону АТО.З собою він повезе вишиванку, яку подарували йому вчителі та учні школи .Нехай же вона його захистить та оберігає далеко від рідної землі!

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше