» » » Любов до батьківщини починається із любові до тих її куточків і моментів, де ти був щасливим…
Інформація
  • Переглядів: 782
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2015, 09:12
26-02-2015, 09:12

Любов до батьківщини починається із любові до тих її куточків і моментів, де ти був щасливим…

Категорія: Новини / Стрічка

Змістовна екскурсія, сповнена спільних позитивних вражень та емоцій – одна із дієвих форм патріотичного виховання, що прививає любов до Батьківщини щиро і невимушено.
        22 лютого учні Глибоцького ліцею та Глибоцької ЗОШ – члени КВН-гуртка вирішили провести день не перед екраном ТБ чи комп`ютера, а смакуючи реальні події та враження.   Музей-садиба Івана Миколайчука та озеро з «Івановими лебедями»  у с.Чортория, що на Вижничині, «сімейний» музей природи рідного краю с.Зеленів  «Буковинська Троя» у Реваківцях , Львівська майстерня шоколаду у Чернівцях , прем’єра вистави у Чернівецькому музично-драматичному театрі– таким насиченим був маршрут недільної екскурсії.
       Учасникам запам’яталася розповідь  екскурсовода про те, як Іван шукав у Чернівцях, «де можна вивчитись на артиста».  Пан Михайло радив юним екскурсантам  бути наполегливими, прямуючи до мети, не соромитися, шукаючи свою стежину.  А заклик не цуратися українського та  залишатися самим собою завжди  і всюди викликав одностайне бажання заспівати Гімн України у Миколайчуковій хаті.  
        Незабутніми  моментами спілкування із природою рідного краю стало годування  «Іванових лебедів» на озері у Чорториї,  цікава розповідь про життя борсуків, лисиць, зайців, орлів, сов, кабанів, а також фотопаузи та світлини у Зеленівському музеї  із чучелами  тварин і птахів, що мешкають у наших лісах.  Та найяскравіші емоції викликало катання на конях у туристичному кінно-спортивному комплексі «Буковинська Троя».
          Солодкі хвилини дружнього спілкування за чашкою пахучого чаю, шоколаду чи кави із вишуканим тістечком у Львівській майстерні шоколаду додало єдності та міцності команді. Та справжнім десертом для розуму і почуттів став спільний перегляд прем’єри вистави «Енні» за участю дітей.  Сміх, радість, щирий жаль, вболівання за долю юних героїв – все це пройшло крізь душу учасників екскурсії та вилилося у бурхливі аплодисменти і захоплене «Браво!». Незважаючи на насичений день,  учні поверталися не втомленими, а захопленими, щасливими, емоційно-піднесеними!  Всі учасники екскурсії висловлюють щиру подяку екскурсоводу  - Олександрі  Чубрей – вчителю Глибоцького ліцею, співвласнику школи-студії «Прайд».   
        Любов до батьківщини починається із любові до тих її куточків і моментів, де ти був щасливим…

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше