Інформація
  • Переглядів: 938
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-02-2015, 18:37
25-02-2015, 18:37

На шляху до майстерності

Категорія: Новини / Стрічка

Будь-яка людина, яка розпочинає свій професійний шлях, відчуває певні труднощі, проблеми через відсутність необхідного досвіду. Становлення вчителя відбувається важче, складніше, ніж у представників інших професій, адже педагогічна освіта не гарантує повного успіху. Щоб стати педагогом, недостатньо аудиторних програмних знань. Професійну майстерність потрібно передавати від досвідченого фахівця до початківця. Саме таку мету ставить перед собою школа молодого учителя «Паросток», яка вже багато років плідно працює на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту. Наскільки цікаві, різнобічні слухачі школи, настільки й різноманітна програма її роботи. Це не тільки теоретичні та практичні заняття з психології, педагогіки, тренінги, тести, відкриті уроки, виставки педагогічних знахідок, але й довірливі взаємини між молодими і досвідченими вчителями, можливість проявити свої творчі здібності, поділитися секретами педагогічної майстерності у невимушеній атмосфері. 
19 лютого 2015 року перед слухачами школи молодого учителя «Паросток» гостинно відчинив двері Підзахаричівський НВК «Перлина Гуцульщини». Зустріла гостей в музеї етнографії та краєзнавства Гуцульщини директор Томюк Ф.С., яка презентувала навчально-виховний комплекс. 
Темою заняття була «Як зробити урок ефективним». У засіданні взяли участь 37 учителів-предметників. Вони мали змогу ознайомитися із матеріально-технічною базою навчально-виховного комплексу, веденням ділової документації учителів та класних керівників, відвідати уроки: образотворче мистецтво у 5-у класі (вчитель Холеван Л.М.), математика у 6-му класі (вчитель Ілюк М.О.), англійської мови у 5-му класі (вчитель Журавець Т.П.), інформатика (вчитель Бойчук П.В.), природознавство у 2-у класі (вчитель Чехановська Н.М.), християнська етика у 3-у класі (вчитель Сорохан Г.Д.),  історія України у 9-му класі (вчитель Касіян М.В.), українська література у  8-у класі (вчитель Джуряк С.Д.), музичне мистецтво у 4-у класі (вчитель Довганюк П.П.). На цих уроках вчителі продемонстрували використання нестандартних форм, застосування сучасних технологій та методик викладання.
Для молодих спеціалістів вчитель образотворчого мистецтва Холіван Л.М. провела самоаналіз уроку, презентувала досвід роботи, ознайомила з робочим місцем вчителя. Учитель історії та правознавства Томюк Ф.С. презентувала краєзнавчо-пошукові та науково-дослідницькі роботи  учнівського осередку наукового товариства. Зв’язок із життям, виробничою діяльністю, особистим досвідом учнів показав вчитель трудового навчання Томюк М.М. (курс за вибором «Основи бондарської справи»). Міру пізнавальної активності, творчості і самостійності спостерігали учасники засідання під час презентації проектної діяльності у роботі вчителя початкових класів (вчителі Кушнір В.І. та Тинкалюк О.М.), установлення усвідомлюваних міжпредметних зв’язків  презентували вчитель фізики Побурко Н.В. та вчитель географії Петрюк Н.В. Гостинно зустріла гостей у педагогічній вітальні вчитель світової літератури Татарин Г.В., яка продемонструвала рівень педагогічної і методичної майстерності, презентувала роботу поетичної студії «Натхнення». Створення позитивного емоційного настрою на роботу показали вчителі фізичної культури Власійчук В.І. та Сколеб’юк Н.С., вчитель основ здоров’я Проданчук А.В.
Значну активність і зацікавленість проявили учасники засідання під час психологічного тренінгу «Я-концепція» вчителя та її вплив на учня», який провела методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Гончарюк І.Д., та педагогічного тренінгу «Я крокую до майстерності», який провели заступник директора з навчально-виховної роботи Кушнір В.І. та заступник з науково-методичної роботи Томняк Л.В.  
Нікого не залишив байдужим флеш-моб «Повертайтеся живими» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Тонієвич В.О. та педагога-організатора  Семенюка М.М. 
Упродовж дня з молодими вчителями працювали ветерани педагогічної праці, які цього року вийшли на заслужений відпочинок: Фалафівка В.М. та Шпинтюк П.П. 
Завдячувати варто всьому педагогічному колективу на чолі з директором навчально-виховного комплексу Томюк Ф.С. Адже всі вони мріють, щоб вихованці школи стали людьми, які прагнули б до самовдосконалення; людьми, які б знали, що за всі добрі та погані вчинки вони нестимуть відповідальність перед Богом, людьми і державою. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше