» » » Здоров'язбережувальні та здоров'яформувальні технології в умовах закладу та сім’ї
Інформація
  • Переглядів: 1259
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-02-2015, 13:00
24-02-2015, 13:00

Здоров'язбережувальні та здоров'яформувальні технології в умовах закладу та сім’ї

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

19 лютого у Чудейському НВК відбулося засідання районного методичного об`єднання вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів Сторожинецького  району на тему: «Здоров'язбережувальні та здоров'яформувальні технології  в умовах закладу та сім’ї ».
Мета заходу -  удосконалення роботи вихователів ДНЗ щодо формування здорового способу життя, фізично і психічно здорової особистості, яка здатна мислити і творити, аналізувати свої вчинки, а також розвиток умінь вихователів добирати ефективні здоров`язберігаючі технології на різних етапах занять.
Учасники методичного об’єднання  мали змогу переглянути комплексне заняття «Подорож до супермаркету з феєю Вітамінкою», кумедні  фізхвилинки, а також один із видів здоров`язберігаючої роботи з дітьми - ігровий стретчинг. 
Присутні оглянули умови організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному підрозділі, познайомились з досвідом роботи вихователів  щодо формування здорового способу життя, фізично і психічно здорової особистості.  Викликала інтерес у присутніх презентація роботи на тему: «Здоров'язбережувальні та здоров'яформувальні технології  в умовах закладу та сім’ї», яку провела практичний психолог. Під час майстер-класу учасники методоб’єднання вправлялись у виконані ігрових фізкультурних хвилинок, динамічних пауз, окремих вправ з використанням нестандартного обладнання.     
Педагогічні працівники отримали методичні рекомендації щодо використання оздоровчих технологій  через фізкультурні заняття, дозвілля, свята, дні здоров'я тощо.

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше