» » » Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови
Інформація
  • Переглядів: 985
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-02-2015, 15:23
23-02-2015, 15:23

Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області / Стрічка

18 лютого 2015 року у конференц-залі імені В.В. Левицького Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбулося засідання методичного об’єднання викладачів іноземної мови. Засідання пройшло під керівництвом мовного асистента Німецької служби академічних обмінів (ДААД) – Штеффі Мануш. Викладачі іноземної  мови (англійської, французької та німецької) виявили надзвичайну активність у проведенні засідання. Так, більше двадцяти викладачів вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації Чернівецької області вели дискусію про недоліки та переваги методів навчання при викладанні іноземних мов. Обмін корисною інформацією щодо навчально-методичного забезпечення викладання іноземних мов, висловлювання власних думок про необхідні реформи освітньої галузі і, зокрема, навчальних планів, програм сприяли конструктивному підходу до вирішення основних формоутворюючих засад при викладанні іноземних мов. 
У форматі практичного заняття з лінгвокраїнознавства на тему «Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови» викладачі працювали у груповій форму, ознайомлюючись із різними комунікативними видами завдань для навчання країнознавства. Наприкінці заняття кожна із груп презентувала підготовлені проекти. 
Варто відзначити надзвичайно комфортну атмосферу спілкування та взаєморозуміння між колегами, а також високий рівень фахової компетентності Штеффі Мануш. Пані Штеффі запропонувала низку цікавих та прогресивних ідей з методики викладання будь-якої іноземної мови та німецької, зокрема. Вона наголосила на тому, що Центр німецької мови при університеті є відчиненим для всіх бажаючих і пропонує багато методичних матеріалів, підручників та додаткової літератури, яка доступна для використання. Для шанувальників мови надійшла пропозиція відвідувати заняття Штеффі Мануш з метою вдосконалення знань та саморозвитку.
Такі творчі, цілеспрямовані зустрічі являються змістовними і вкрай потрібними для кожного викладача іноземної мови, тим паче в такий насичений інформацією комунікативний простір.

Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови

 

Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови

 

Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови

 

Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови

 

Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови

 

Країнознавчий аспект на заняттях іноземної мови

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше