Інформація
  • Переглядів: 659
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-02-2015, 15:07
23-02-2015, 15:07

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Категорія: Новини / Стрічка

20 лютого 2015 року  у Шипинському  ЗНЗ І-ІІІ ступенів Кіцманського району  зібралися діти, вчителі, гості, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за правду і гідність ті віддали своє життя за Україну.   Думки присутніх, наче з допомогою машини часу, перенеслися рівно на один рік назад: у ті страшні дні, коли вся Україна, стоячи на колінах, тримаючи у руках свічки, прощалася з загиблими людьми на Майдані.
  Ця дата в пам’яті кожного українця викарбувала слід кров’ю  та морем сліз, пролитим всією Україною. Оплакували Героїв, які віддали свої життя за нас, наших дітей, наше майбутнє.   Та, у той момент, ще ніхто не знав, що будуть інші…  Що сльози не просихатимуть протягом  цілого року… Що будуть зламані долі, мрії, сподівання … 
У залі відчувалося напруження.  Всі були надзвичайно схвильовані, адже не кожен день в стінах звичайної сільської школи відбувається настільки незвичайна подія  - Відкриття «Зали Пам’яті». Зали, в якій гармонійно переплетені переживання, біль,  горе,  сльози  декількох поколінь, починаючи з часів  Великої Вітчизняної  війни та закінчуючи «гібридною» війною, яка ведеться на Сході України. 
Тут зібрані матеріали, що висвітлюють події  життя односельчан, які в різні роки захищали нашу державу. Спільними зусиллями учнів, вчителів, батьків, небайдужих односельців – зібраний унікальний матеріал.  Атмосфера, яка створена у звичайному коридорі школи, відображає великий патріотизм, шанобливе ставлення учнів, вчителів,  директора школи Абрамовича В.О, який вклав шматочок своєї  душі та зумів донести до інших свої переживання.
        І ось, нарешті, довгоочікуване відкриття. Запрошені гості: головний спеціаліст відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації Галіцька Л.М сільський голова Нявчук В.К., місцевий священик Шляхов Олександр, народний колектив «Струни серця»під керівництвом  Мошука В.І., учасник АТО, випусник Шипинської школи Скаріотський Максим, діти, батьки, вчителі. Хвилина мовчання… Читання віршів Майдану… Сльози та біль за втрати героїв, але гордість за  пробудження  в душі кожного українця незламного почуття  патріотизму та готовності віддати своє життя за свій народ. Гордість за  народження нової нації: сильної,  незламної, рішучої,  непереможної… 

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

 

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

 

 

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

 

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше