» » » Визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015»
Інформація
  • Переглядів: 3798
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-02-2015, 10:56
22-02-2015, 10:56

Визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015»

Категорія: Новини / Слайдер / Стрічка

21 лютого на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося урочисте закриття ІІ туру Всеукраїнського  конкурсу  «Учитель року-2015».
Непомітно пролетіли конкурсні дні. Радість і хвилювання,  гордість за колег і щастя від спілкування з учнями супроводжували конкурсантів протягом цього відрізка часу. Конкурс став саме тим акордом, який налаштував серця і думки освітян на вияв кращих рис учительства через творче суперництво, визнання та пошанування. 
Щирі слова вітання пролунали для переможців конкурсу та всіх учасників від крайової влади, представників обласних освітянських організацій і титанів  педагогічної ниви Буковини.
«Сьогодні в цьому залі сидять ті педагоги, які своїм серцем, своїм словом, своєю майстерністю, своєю великою любов’ю до дітей довели висококваліфікованому журі та самим собі, що вони здатні виховувати таких дітей, які будуть готові в будь-який час стати на захист нашої держави, служити їй вірою і правдою. Учитель – це одна із найпочесніших професій. Уже навіть саме слово «вчитель» має найвище значення, адже Сина Божого теж називали Учителем. Хай вічною буде ця професія!» – від щирого серця звернувся до присутніх на святі голова обласної організації  профспілки працівників освіти і науки Володимир Васильович Дудчак.
Директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Іванович Білянін у свою чергу також привітав переможців і всіх учасників та зазначив: «Ми підвели підсумки цього потрібного, важливого, актуального конкурсу вже в двадцятий раз. Сьогоднішній конкурс, як і всі попередні, показує, що наша держава має гідне майбутнє. Так історично склалося, що Буковина славиться  своїми здобутками у контексті передачі молодому поколінню всього того, чого навчили нас наші предки. Ця традиція зберігається і сьогодні. Конкурс «Учитель року» дозволяє побачити на нашій буковинській педагогічній ниві ті кращі зірки, які в ці важкі часи роблять все можливе, щоб успішно продовжити цю традицію».
Натхненно та сердечно привітала переможців директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Михайлівна Палійчук. «Ми сьогодні зібралися, щоб ще раз підкреслити, що почеснішої  місії,  ніж місія Вчителя, немає і бути не може. Невипадковим, напевно, є те, що конкурс відбувається у дні вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за мирне майбутнє нашої незалежної, демократичної, європейської України. Ми живемо в тяжкі часи і не знаємо, скільки іще вони триватимуть. Як ніколи актуальними є сьогодні слова німецького державного діяча Отто фон Бісмарка про те, що війни виграють не генерали. Війни виграють парафіяльні священики і прості сільські вчителі. Ми з вами, дорогі колеги, своєю щоденною працею знаходимося на полі бою за кожну душу дитини. Наші фронти нелегкі, але чим важче випробування покладене Богом, тим більшою буде нагорода. Пам’ятайте про це у найважчі хвилини вашого життя», – закцентувала очільник освіти краю. Наостанок Оксана Михайлівна побажала педагогам мудрості, терпіння, розважливості, уміння бачити головне і другорядне, сили та оптимізму, мирного неба над головою.
До вітальних слів та побажань приєднався також голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Георгійович Фищук, який запевнив: «Участь у конкурсі «Учитель року» – це не підготовка одного дня, адже як говорив видатний педагог Василь Сухомлинський: «Учитель готується до найкращого свого уроку все життя». Коли ми навчалися в школі, особливо в початкових класах, ми всі хотіли бути схожими на своїх вчителів. Вчителі – це та категорія людей, на яких сьогодні рівняються всі. Як в сім’ї, так і в колективі, суспільстві». Голова Чернівецької обласної державної адміністрації наголосив, що місія кожного вчителя сьогодні – це виховання патріота нашої нації, свідомого українця, який завжди буде готовий стати на захист своєї Батьківщини у складні для неї часи. Окрім того, Олександр Георгійович  висловив щиру, душевну подяку вчителям за те, що вони у цей відповідальний час проявляють себе як розуміючі, жертовні і віддані своїй праці громадяни. 
 «Сьогодні я дійшов до дуже приємного висновку про те, наскільки неправі були римляни, коли в одному зі своїх прислів’їв сказали: «Кого Боги зненавиділи – зробили педагогом». Побачивши, як щиро вас сьогодні вітали, почувши ті чудові слова, які линули на вашу адресу, я переконався, що це не так», – наголосив у своєму виступі Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Ярослав Степанович Курко. Окрім того, пригадуючи маловідому п’єсу Івана Франка «Вчителі»(1893), Ярослав Степанович наголосив на словах вчителя, головного героя цього твору, сказаних ним під час випускного вечора: «Правда, скупенька моя наука. Самі початки. З того ще чоловік мудрим не буде. Але я старався подати вам спосіб, як собі дати ради, як далі вчитися» та підкреслив, що у цій фразі Франкового героя акумульовано основне бачення письменником вимог до школи і педагогів: виробити  в будь-якого учня уміння і бажання вчитися. «Бажаю усім вам успішно цю вимогу, давним-давно сформульовану Франком, але актуальну й сьогодні, успішно реалізовувати у своїй професійній діяльності», – побажав педагогам Перший заступник голови Чернівецької обласної ради.
Усіх учасників, лауреатів та переможців ІІ туру Всеукраїнського  конкурсу  «Учитель року-2015» було урочисто нагороджено. 
Дипломами та цінними подарунками Чернівецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, а також грошовою премією обкому профспілки працівників освіти і науки  за участь у конкурсі нагороджені:
1.Карпюк Домніка Георгіївна, учитель української мови та літератури Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Глибоцького району.
2.Гарматюк Наталія Теофілівна, учитель української мови та літератури Дубовецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ст. Кіцманського району.
3.Мінтянська Аліна Василівна, учитель української мови та літератури Горішньошерівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Заставнівського району.
4.Калинчук Марина Георгіївна, учитель української мови та літератури Коритненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вижницького району.
5.Дряпак Людмила Миколаївна, учитель української мови та літератури Братанівського навчально-виховного комплексу Сокирянського району.
6.Токіца Олександра Георгіївна, учитель хімії  Верхньопетровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району.
7.Молдован Олеся Василівна, учитель хімії навчально-виховного комплексу «Боянська гімназія» Новоселицького району.
8.Ільніцька Іванна Іванівна, учитель хімії Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ -ІІІ ст.
9.Попович Галина Іванівна, учитель хімії Мариничівського навчально-виховного комплексу «Родина» Путильського району.
10.Максимчук Ірина Дмитрівна, учитель хімії Біловецького навчально-виховного комплексу Хотинського району.
11.Бучацька Ольга Іванівна, учитель правознавства Сербичанського навчально-виховного комплексу Сокирянського району.
12. Лучик Сергій Миколайович, учитель правознавства спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Подвір’ївка Кельменецького району.
13.Сиротюк Алла Костянтинівна, учитель правознавства Глибоцького ліцею.
14.Тарахкотелик Лідія Василівна, учитель правознавства Заставнівської гімназії.
15.Кочерган Михайло Михайлович, учитель правознавства Довгопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Путильського району.
16.Поліщук Наталія Миколаївна, учитель образотворчого мистецтва Глибоцького ліцею.
17.Горда Олена Іванівна, учитель образотворчого мистецтва навчально-виховного комплексу «Боянська гімназія» Новоселицького району.
18.Паучек Марія Дмитрівна, учитель образотворчого мистецтва Самаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Путильського району.
19.Штефанець Надія Іванівна, учитель образотворчого мистецтва Селищанського навчально-виховного комплексу Сокирянського району.
Оргкомітет та журі ухвалили нагородити дипломами лауреата за креативний підхід до педагогічної діяльності учасників конкурсу:
1. Згирчу Аллу Костянтинівну, учителя української мови та літератури Горбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Герцаївського району.
2.Гашпан Оксану Миколаївну, учителя правознавства Чудейського навчально-виховного комплексу Сторожинецького району.
3.Маріянчук Ольгу Миколаївну, учителя хімії Вашковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вижницького району.
4.Боднарюк Уляну Іванівну, учителя образотворчого мистецтва Верхньостанівецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. Кіцманського району
Дипломами та цінними подарунками Чернівецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, а також грошовими  преміями за ІІІ місце нагороджені:
1.Матіос Наталія Олексіївна, учитель української мови та літератури Дихтинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Путильського району. 
2.Ковальчук Марина Іванівна, учитель української мови та літератури Кельменецького ліцею.
3.Фріц Аліна Георгіївна, учитель української мови та літератури Новоселицької загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ст.
4.Лоза Світлана  Михайлівна, учитель хімії Бабинського навчально-виховного комплексу І-ІІ ст. Заставнівського району.
5.Руснак Богдан Іванович, учитель хімії Драчинецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. Кіцманського району.
6.Романенко Світлана Миколаївна, учитель хімії Вашковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сокирянського району.
7.Нікіфорюк Ольга Петрівна, учитель правознавства Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №37 м.Чернівців.
8.Флорескул Людмила Ярославівна, учитель правознавства Верхньостанівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Кіцманського району.
9.Рудько Марія Дмитрівна, учитель образотворчого мистецтва Кадубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Заставнівського району.
10.Федорчак Марія Василівна, учитель образотворчого мистецтва Мигівського навчально-виховного комплексу Вижницького району.
Дипломами та цінними подарунками Чернівецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, а також грошовими преміями за ІІ місце нагороджені: 
1.Окйай Христина Мірчівна, учитель української мови та літератури Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8.
2.Цимбалюк Тамара Василівна, учитель української мови та літератури Хотинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5.
3.Даскалу Юліана Костянтинівна, учитель хімії Великобудського навчально-виховного комплексу Герцаївського району.
4.Козачук Ольга Олександрівна, учитель хімії Глибоцького ліцею. 
5.Булай Валентина Георгіївна, учитель правознавства Буківського навчально-виховного комплексу Герцаївського району.
6.Брябін Людмила Вікторівна, учитель правознавства Черленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новоселицького району.
7.Осіпова Ольга Олександрівна, учитель образотворчого мистецтва Хотинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5.
8.Броска Лариса Мірчівна, учитель образотворчого мистецтва Сторожинецького ліцею.
Стрічками переможців, дипломами та цінними подарунками Чернівецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, а також грошовими преміями за І місце нагороджені:
1.Собко Валентина Іванівна, учитель української мови та літератури Бобовецького навчально-виховного комплексу Сторожинецького району.
2.Любарева Світлана Іванівна, учитель хімії Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ст. №41.
3.Попович Олексій Васильович, учитель правознавства навчально-виховного комплексу «Вашківецька гімназія» Вижницького району.
4.Іваницька  Наталія Михайлівна, учитель образотворчого мистецтва Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5.
Також  за об’єктивність, толерантність, високий професіоналізм були нагороджені голови вельмишановного журі: 
1. Кульбабська Олена Валентинівна, завідувач кафедри сучасної української мови філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор філологічних наук, професор – голова журі у номінації   «Українська мова та література».
2.Тевтуль Ярема Юрійович, доктор хімічних наук, професор кафедри органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – голова журі у номінації «Хімія».
3.Твердохліб Юрій Васильович, асистент кафедри архітектури будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, член Спілки художників України – голова журі у номінації «Образотворче мистецтво».
4.Меленко Сергій Гаврилович, Перший заступник декана юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича, доктор юридичних наук, доцент – голова журі  у номінації «Правознавство».
Від імені високопрофесійного журі конкурсантів привітав Тевтуль Ярема Юрійович, доктор хімічних наук, професор кафедри органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, голова журі у номінації «Хімія». Він зазначив, що конкурс «Учитель року» – це особлива подія в житті кожного педагога, яка є справжнім святом для учительської душі.  Ярема Юрійович підкреслив, що приємно вражає молодий вік педагогів-конкурсантів, а це, за його словами, свідчить про позитивну динаміку. Подякував конкурсантам, зауваживши, що якщо б не їх праця і натхнення, то таке чудове свято не відбулося б взагалі. 
«Конкурсні сторінки прочитано, але учительська праця не має ні канікул, ні перерв, ні відпочинку. Вона продовжується завжди. Ця праця дуже відповідальна, виснажлива, але така почесна!» – підсумувала церемонію урочистого закриття  II туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Учитель року-2015» директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації. Окрім того, очільник освіти краю висловила щиру вдячність організаторам конкурсу, міським та районним органам управління освітою, методичним службам всіх рівнів, ІППОЧО, обкому і райкому профспілки працівників освіти і науки, керівникам та працівникам базових конкурсних навчальних закладів, головам та членам журі, педагогічним колективам краю, сім’ям педагогів-конкурсантів та самим конкурсантам, які, не дивлячись на такі важкі часи, змогли, зібравши в кулак всю свою волю, взяти участь у конкурсі. «Багато почесних звань і відзнак у освітян, але все ж таки, мабуть, найвище звання – улюблений вчитель…»  –  наголосила Оксана Михайлівна.
Позитивний настрій та затишну святкову атмосферу урочистостей створювали   ансамбль зразкового художнього колективу вокального гуртка «Шарм» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»  (керівник Людмила Кірнадз); студенти Буковинського державного медичного університету Марина Коротчук та Богдан Петрюк; учень Лужанського загальноосвітнього закладу I-III ст. Кіцманського району Михайло Палійчук; студентка Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Алла Пшеничко; вихованки народного художнього колективу гуртка народного танцю «Буковина» (керівник Микола Пупченко) та квартет «Класік» у складі викладачів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Миколи Понича, Василя Богданюка, Ярослава Осипенка та Георгія Постевки, які подарували переможцям фахового змагання і всім присутнім чудові та неповторні мистецькі вітання.
Обласний конкурс «Учитель року-2015» назавжди залишиться у спогадах 45 його учасників. Для всіх них він буде незабутнім уроком – уроком життя, де панувала атмосфера особливої довіри, де всі учасники мали змогу проявити свої професійні здібності, любов до дітей та педагогічний оптимізм.
Переможців визначено. Але для них це освітянське змагання – не фініш, а по суті – старт. Адже вони представлятимуть Буковину на загальнодержавному рівні. 
Спілкуючись із призерами, вкотре переконуємося, що журі і справді обрали кращих з кращих.
Іваницька  Наталія Михайлівна, учитель образотворчого мистецтва Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5, запевнила, що для участі у цьому конкурсі дуже важливим є подолання психологічного бар’єру, в чому найбільше допомагає підтримка рідних, колег, керівництва. Наталія Іванівна вважає конкурс престижним, актуальним, таким, який дозволяє вчителю піднятися на вищий рівень досконалості, що, як відомо, меж не має. 
Любарева Світлана Іванівна, учитель хімії Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ст. №41, зауважила: «Враження від конкурсу у мене найрізноманітніші. Цікаве спілкування з колегами дало можливість не тільки реалізувати і показати всі свої здібності, а ще й поділитися напрацьованим. Дуже приємно, що я відчула дружню підтримку, розуміння, хвилювання всіх, хто мене оточував. На наступному етапі мрію ефективно реалізувати задумане. Завдяки цьому конкурсу досвід, який вже є, систематизувався. Я дізналася багато цікавого про роботу інших учителів, а це – збагачує і надихає, стимулює до того, щоб працювати ще більше. Конкурс «Вчитель року» стверджує те, що вчитель потрібен суспільству».
«Ми цього конкурсу чекали з нетерпінням, адже хотіли поділитися своїми професійними здобутками, технологіями, познайомитися з колегами. Тому було і хвилююче, і цікаво водночас. У цьому році всі конкурсанти дуже дружні, повсякчас старалися допомагати один одному», – поділилася враженнями учитель української мови та літератури Бобовецького навчально-виховного комплексу Сторожинецького району Собко Валентина Іванівна.
Попович Олексій Васильович, учитель правознавства навчально-виховного комплексу «Вашківецька гімназія» Вижницького району, в свою чергу закцентував: «Підготовка до конкурсу – це титанічна праця. Вона триває, напевно, від початку моєї роботи в школі. Сьогодні я вкотре переконався в тому, що чим наполегливіше ти працюєш, тим кращий отримаєш результат». 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше