» » » Змагаються юні знавці інформаційних технологій
Інформація
  • Переглядів: 1004
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-02-2015, 12:31
21-02-2015, 12:31

Змагаються юні знавці інформаційних технологій

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

Сьогодні, 21 лютого 2015 року, на базі вищого професійного училища радіоелектроніки проходить ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
В урочистому відкритті олімпіади взяли участь: Георгій Куриш, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки; Тамара Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти з науково-методичної роботи; Федір Сопронюк, декан факультету комп’ютерних наук, завідувач кафедри математичних проблем управління і кібернетики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім.Ю.Федьковича, професор, доктор фізико-математичних наук, голова журі; Валерій Фратавчан, доцент кафедри математичних проблем управління і кібернетики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат фізико-математичних наук, заступник голови журі; Ігор Черевко, декан факультету математики та інформатики ЧНУ ім.Ю.Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор, експерт; Ганна Скрипська, методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти, секретар журі та Галина Писаревська, заступник директора Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки з навчально–виробничої роботи.
У своєму вітальному слові Георгій Куриш наголосив на тому, що сьогодні будуть змагатися кращі з кращих знавців інформатики, юна еліта ІТ-технологій.
«На даному етапі життя вже ніхто з нас не можемо уявити себе без цієї простенької машини – комп’ютера.
Відзначу, що вивчаючи інформаційні технології, у вас є більше можливостей для творчості, для самореалізації, а також – це одна із найперспективніших та високооплачуваних професій сучасності», – підкреслив начальник управління освіти і науки.
Георгій Миколайович зауважив, що олімпіадні завдання надійшли з Інституту інноваційних технологій і змісту освіти до Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації. А також закцентував увагу учасників на важливості дотримання правил техніки безпеки під час роботи за комп’ютером.
Голова журі Федір Сопронюк побажав учням гарних результатів і висловив сподівання, що сьогодні буде сформована сильна команда, яка достойно представить нашу область на державному рівні. "Маю надію, ви повернетеся з IV етапу переможцями", - підкреслив голова журі.
Від імені організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій присутніх привітала Тамара Богачик, яка побажала учасникам олімпіади впевненості у власних силах та оптимізму.
«Ви маєте гарний багаж знань і до цього багажу сьогодні необхідно додати тільки оптимізм і впевненість у власних силах. Нехай ваші хвилювання залишаться поза порогом тієї класної кімнати, в якій ви будете виконувати олімпіадні завдання.
Відзначу, що оргкомітетом докладено чимало зусиль для того, щоб ІІІ етап інтелектуальних змагань відбувся на належному рівні».
Тамара Степанівна повідомила, що сьогодні до 15.00 на сайтах Департаменту освіти і науки та Інституту післядипломної педагогічної освіти будуть розміщені критерії розв’язків завдань, а до 22.00 – протоколи попередніх результатів без зазначення рейтингу. За її словами, відповідно до Положення про проведення Всеукраїнських олімпіад, – 50% учасників стануть переможцями.
Заступник директора вищого професійного училища радіоелектроніки Галина Писаревська зазначила, що працівники закладу намагалися зробити все для того, щоб олімпіада проходила організовано. 
«Ви будете працювати в 4-ох кабінетах, які оснащені сучасною технікою.
Також, для вас працює буфет, де ви зможете, після завершення виконання завдань, пообідати».
Детально ознайомила з дорожньою картою Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій Ганна Скрипська.
«Бажаю при виконанні роботи пригадати все те, що ви знаєте. Адже ваше олімпіадне завдання – це комплексна задача, яка має багато додаткових матеріалів, в тому числі і відеоматеріал. Це досить об’ємна робота.
Закликаю вас, уважно вчитуйтесь у завдання тому, що кожне слово у ньому – це є половина вашої відповіді. Також, будьте уважними на початку при введенні паролю до архіву завдань. Головне – не поспішайте, у вас буде на виконання конкурсної роботи 4 години. Важливо, що упродовж першої години ви маєте право задати запитання саме авторам», – відзначила Ганна Володимирівна.
Вона також зауважила, що учасникам забороняється користуватися допоміжними друкованими або рукописними матеріалами та засобами комунікації, а локальна мережа буде від’єднана від комп’ютерів учасників.
Зазначимо, що сьогодні за звання кращого знавця комп’ютерних технологій змагаються 46 учнів 10-11-их класів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області. Учасники виконують комплексне завдання з реалізацією на офісних програмах.
І вже традиційно, під час відкриття олімпіади, ми вирішили поспілкуватися з учнями і дізнатися, цього разу, чому вони обрали саме інформаційні технології?!
Віталіна Коляско, учениця Слобідського НВК Новоселицького району відзначила, що інформатика пов’язана з нею ще з дитинства.
«Мій брат - інформатик, тому з самого дитинства ця професія мені до вподоби.
У моєму навчальному закладі дуже добре навчають інформатиці. Ми вивчаємо безліч програм, які в подальшому постійно застосовуємо у житті. 
Сьогодні без комп’ютера нікуди! Для мене особисто комп’ютер – це путівник і мені подобається те, що у мене є такий електронний друг, який іноді може зрозуміти краще, ніж людина».
Учениця загальноосвітнього навчального закладу №24 м.Чернівці Іонела Лупашку поділилася: «Сьогодні інформатика є дуже перспективною. Мені подобається вивчати цей предмет і завжди удосконалювати свої знання.
У школі ми працюємо не тільки з ІКТ, а й з програмуванням». Дівчина також розповіла нам, що планує і в майбутньому пов’язати своє життя з інформаційними технологіями, вступивши до вищого навчального закладу на відповідний факультет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше