» » » Скільки є на світі квітів – cтільки є на світі мов...
Інформація
  • Переглядів: 972
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-02-2015, 11:43
21-02-2015, 11:43

Скільки є на світі квітів – cтільки є на світі мов...

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

Згідно із рішенням ЮНЕСКО  21  лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови.   Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Для нас найближчою і найріднішою є українська мова. Це неоціненна спадщина,  з якою ми не розлучаємося протягом усього життя. 
19 лютого в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» для вихованців середньої та старшої вікової категорії відбулися виховні заходи присвячені Міжнародному дню рідної мови.  
Проведені заходи   мали на меті привернути увагу молодого покоління до шанобливого ставлення, досконалого знання, збереження  своєї рідної мови,  сприяти вихованню поваги до інших мов світу та пробудити  інтерес до вивчення іноземних мов.
Обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» – позашкільний заклад, в якому розкривають свої творчі здібності діти різних національностей, які вільно спілкуються між собою мовою мистецтва. Підтвердженням цього стала концертна програма, яка відбулася на сцені  Центру. Юні таланти Буковини, шануючи минуле свого народу та примножуючи  його традиції своїми виступами, передавали любов до своєї мови, розкривали її духовне багатство, народний колорит, демонстрували знання іноземних мов.  
Музичні вітання різними мовами: українською, румунською, англійською, французькою, іспанською дарували глядачам солісти народного    художнього колективу вокального гуртка «Мрія» (керівник Світлана Літовська) та зразкового  художнього колективу вокального гуртка «Шарм» (керівник Людмила Кірнадз). За допомогою «Молитви» у виконанні Христини Тудос, діти звернулись до Всевишнього з проханням  зберегти нашу мальовничу країну, милозвучну мову і прекрасних, щирих людей, які живуть у ній. 
До чарівної країни  танців – українських та різних народів світу  запросили вихованці народного художнього колективу хореографічного гуртка «Україночка» (керівник Тетяна Горошевська і Яніна Олійник), народного художнього колективу гуртка класичного танцю «Арабеск» (керівник Галина Пупченко),  народного художнього колективу  гуртка народного танцю «Буковина» (керівник Микола Пупченко), народного художнього колективу  гуртка сучасного танцю «ХХІ століття» (керівник Тетяна Любко), зразкового  художнього колективу  гуртка сучасного танцю  «Артеміда» (керівник Вікторія Приходько), гуртка класичного танцю «Арабеск» (керівник Наталія Клим).
Силу  великого мистецтва слова, яке здатне доторкнутися  до найчуттєвішої риси людського характеру, продемонстрували вихованці гуртка художньо-сценічного слова «Паросток» (керівник Наталія Боднарюк).               У прочитаних віршах та літературній композиції «Україна» вони передали свою гарячу любов до  Батьківщини та  краю, де народилися і живуть. 
Оплески та позитивна енергетика залу засвідчили, що проведений захід  був цікавим, пізнавальним, сприяв розширенню інтересу вихованців щодо цілющого джерела людини  – рідної мови, яка символізує Вічність, Правду, Добро і Красу  нашого народу.
У мові є чимало  захоплюючого і дивовижного,  завдяки їй ми відкриваємо для себе новий світ. Тож  завжди пам’ятаймо звідки ми родом, де наші коріння, вивчаймо історію свого народу. Любіть свій рідний край, його мову і культуру! 

Скільки є на світі квітів – cтільки є на світі мов...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше