Інформація
  • Переглядів: 1074
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 20-02-2015, 17:55
20-02-2015, 17:55

ІІ тур «Учитель року – 2015» завершено

Категорія: Новини / Стрічка

Сьогодні, 20 лютого 2015 року, під керівництвом директора Департаменту освіти і науки Оксани Палійчук, відбулося підбиття підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».
Участь у робочій нараді також взяли: заступник директора Департаменту освіти і науки Світлана Тодорюк, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін, голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Володимир Дудчак, заступник директора Інституту з науково-методичної роботи Тамара Богачик, голови та члени журі у номінаціях «Українська мова та література», «Правознавство», «Хімія» та «Образотворче мистецтво».
Перед початком роботи Оксана Михайлівна підкреслила: «Ситуація в країні дуже складна, дуже тривожна. Але ми з упевненістю констатуємо, що Майдан став абсолютно якоюсь такою подією, яка є понад нашою свідомістю. Сьогодні день Героїв Небесної сотні, яка для нас зробила багато неоціненного. Тому, наше завдання щодня у своїх серцях палити свічку пам’яті за них, за тих, хто зараз там на Сході країни, і молитися, бо тільки молитва може врятувати нас всіх».
Всі присутні віддали належне Героям хвилиною мовчання.
У своєму виступі директор Департаменту звернулася до журі: «Я впевнена, кожному з вас хотілося помітити те, що треба помітити, врахувати те, що треба врахувати. Всю свою теплоту душі, гостроту розуму і педагогічну професійну спостережливість ви приклали для того, щоб ми отримали ті результати, про які будемо сьогодні чути.
Професійна компетентність вчителя – багатогранна. Тому ці конкурсні випробування передбачали представлення: і психологічної, і загальної педагогічної, і методичної майстерності педагогів. Тому, ваш аналіз буде дуже цінним, бо надалі ми маємо використати ці дані для покращення роботи методичних служб, курсів підвищення кваліфікації та спрямувати їх на удосконалення педагогічної діяльності загалом».
Олена Кульбабська, голова журі у номінації «Українська мова та література», висловила слова вдячності оргкомітету конкурсу за ретельну підготовку всіх етапів ІІ туру. А також, привітала всіх присутніх з наступаючим Днем рідної мови, адже, як зауважила Олена Валентинівна, – «Мова – це складник нашої національної самобутності».
Голова журі у номінації «Хімія» Ярема Тевтуль зазначив, що сьогодні якість викладання хімії залежить від належного матеріально-технічного забезпечення.
«Одне з найбільш важливих наших прохань – це надати уваги розвитку експериментальним базам у школах. Тому, що все, що ми вчимо у школі – знадобиться нам у подальшому житті.
Відзначу, що під час конкурсу, мене приємно вразили молоді вчителі, які працюють 5-6 років, вони досягли високого рівня. Про це я можу стверджувати, адже більшість з них – мої колишні студенти. За такими як вони – майбутнє нашої держави».
На важливості вивчення правознавства у школах наголосив голова журі у номінації «Правознавство» Сергій Меленко. Він зауважив, що кількість годин викладання цього предмету потрібно дещо збільшити, а також запровадити факультатив «Живи за правилами».
«Конкурс «Учитель року» – це своєрідний зріз знань. У практичному турі ми мали можливість побачити яких абітурієнтів, а в майбутньому і наших студентів, нам готують вчителі», – відзначив Сергій Гаврилович.
Юрій Твердохліб, голова журі у номінації «Образотворче мистецтво» висловив переконання, що: «Навчальні заклади, в яких викладають конкурсанти, повинні більше приділяти їм уваги, всіляко допомагати і сприяти перемозі.
Хочу зазначити, що такий конкурс потрібен, адже вчителі мають на кого рівнятися і прагнуть досягати нових висот».
Оксана Палійчук висловила вдячність головам та членам журі: «Вашу роботу виміряти і до кінця оцінити неможливо. Я переконуюсь з кожним днем, що все тримається на ідейності, на альтруїстах, на людях, які готові пожертвувати собою заради справи».
Кожен із виступаючих голів журі надав пропозиції та ідеї щодо удосконалення роботи конкурсу та освітньої системи загалом у письмовому вигляді директору Департаменту освіти і науки, за словами якої, після опрацювання, всі вони будуть узагальнені і надруковані в обласній методичній газеті «Освіта Буковини».
Відзначимо, що під час наради оргкомітетом та журі також було прийняте рішення щодо нагородження 4-ох конкурсантів дипломами лауреата за креативний підхід до педагогічної діяльності. 
Нагадаємо, що ІІ тур «Учитель року – 2015» тривав упродовж п’яти днів на базі навчальних закладів м.Чернівці. Завтра о 12.00 в Центрі естетичного виховання учнівської молоді «Юність Буковини» відбудеться урочисте закриття конкурсу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше