Інформація
  • Переглядів: 733
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-02-2015, 09:34
20-02-2015, 09:34

З добром – до героїв!

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

       17 лютого 2015 року гуртківці Будинку творчості дітей та юнацтва та Центру туризму і краєзнавства – учні Глибоцького ліцею та Глибоцької ЗОШ –  об`єдналися, щоб завітати до воїнів, які проходять реабілітацію у Військовому госпіталі м. Чернівців. 
     Найщирішими порухами душі була пронизана вже сама підготовка до цієї поїздки. Всі, хто знав про заплановану зустріч з бійцями, долучалися,  чим могли: фрукти, печиво, домашня випічка, варення, соки і, безперечно, листи та малюнки  - таким був шляхетний вантаж, зібраний учнівсько-викладацькими колективами Глибоцького ліцею та Глибоцької ЗОШ, дирекцією Центру туризму та краєзнавства разом з вихованцями творчого об`єднання «Самодіяльна та туристська пісня». Частину коштів, зібраних на доброчинність підприємствами та організаціями району,  надала для поїздки керівник апарату Райдержадміністрації – Валентина Безверхня. 
     У госпіталі зовсім молоді хлопці і статечні чоловіки, відгукнувшись на запрошення,  зібралися у столові, що слугує водночас залом для зустрічей.  Пісенне бардівське частування «Спасибі вам, фронтовики» під керівництвом та за участю Галини Сисолєтіної викликало зворушливі сльози на очах.  Далі виступила Команда КВК «Сміх-пост», що створена на базі гуртка «Культура мови та спілкування» БТДЮ, яка поклала собі за мету провести сеанс сміхотерапії, запросивши воїнів у безтурботний світ дитинства.  Спочатку несміливі посмішки, а потім веселий сміх та аплодисменти викликали гумористичні мініатюри зі шкільного життя. 
    За КВК, і за патріотичну пісню та поезію, якою закінчили свій виступ гуртківці, пролунали щирі слова подяки від глядачів. Концерт закінчився, а ніхто не хотів розходитися – діти дарували воїнам малюнки, пригощали привезеними солодощами, фотографувалися. 
         На згадку про зустріч у госпіталі діти залишили прапор із побажаннями швидкого одужання та миру. Натомість, на ще одному прапорі свої автографи та побажання учням написали наші захисники. З таким значущим трофеєм учасники поїздки повернулися додому.  
      У колі воїнів-захисників такі високі поняття як добро, Батьківщина, братерство звучать до сліз щиро і по-справжньому. 
Ще заколосяться  міновані поля,
Ми відбудуєм наших міст руїни,
Іще всміхнеться нам заквітчана земля –
Відродиться моя свята Вкраїна!
Червоним маком проросте страшний свинець –
Війна – закінчиться!  Війні – кінець!
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше