» » » Відбувся Всеукраїнський конкурс юних зоологів
Інформація
  • Переглядів: 748
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-02-2015, 17:47
18-02-2015, 17:47

Відбувся Всеукраїнський конкурс юних зоологів

Категорія: Новини / Стрічка

В рамках Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів «Україна – Європа – Світ-2015», з 10 до 12 лютого 2015 року, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Державною службою інтелектуальної власності України, Національним університетом біотехнологій і природокористування України та Інститутом зоології ім. І.І. Шмальгаузена проводився фінальний етап ХІ Всеукраїнського конкурсу  юних зоологів і тваринників. Учасниками заходу стали учні загальноосвітніх шкіл і вихованці позашкільних навчальних закладів, які пройшли заочний (відбірковий) етап конкурсу. Це 68 представників із 20 областей України. Конкурс проводився з метою  виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді і підготовки її до активної участі у сучасному науково-технічному прогресі. 
В цьому році, від Чернівецької області, були запрошені для участі в очному етапі конкурсу вихованці очно-заочної біологічної школи Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Ковальчук Валентина, учениця 10 класу Погорілівської ЗОШ  Заставнівського району, Будз Ірина, учениця 8 класу Лашківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району та Самараш Єлизавета, учениця 6 класу Білоусівського НВК Сокирянського району.
Програмою заходу було передбачено постерний захист науково-дослідних робіт та проектів, майстер-клас по підготовці презентацій стендового захисту, презентацію екскурсійних об’єктів Національного еколого-натуралістичного  центру, інтелектуальні змагання та навчально-пізнавальні вікторини. Крім того, на базі школи народних ремесел діти стали учасниками благодійної акції «Подарунок воїну».
Ковальчук Валентина успішно справилась з головним завданням заходу – гідно презентувала  свою науково-дослідницьку роботу на конкурсі-захисті науково-дослідних робіт  у секції «Тваринництво» і посіла ІІІ місце. 
Учасників конкурсу вітали Курбатова І.М., к.б.н., доцент кафедри біології тварин Національного університету біоресурсів і природокористування, Нікітенко Г.М., к.б.н., старший науковий співробітник Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена, Беребеня Д.М., завідувач акватераріуму Київського зоологічного парку загальнодержавного значення, які зазначили, що беручи участь у таких конкурсах, учні отримують надзвичайно цінний досвід творчого самовираження та визнання, що стимулюватиме подальший розвиток їхніх талантів, їхньої обдарованості. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше