» » » Розпочалися практичні конкурсні випробування в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015»
Інформація
  • Переглядів: 1164
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-02-2015, 14:13
18-02-2015, 14:13

Розпочалися практичні конкурсні випробування в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015»

Категорія: Новини / Стрічка

Сьогодні, 18.02.2015 року, розпочалися практичні конкурсні випробування в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015» у номінаціях: «Українська мова та література», «Правознавство», «Хімія», «Образотворче мистецтво». 
У перший день практичного туру гостинно відчинили двері учасникам Чернівецька ЗОШ № 2 ім. Ю.Федьковича, Чернівецька гімназія №6, Чернівецька гімназія №7, Чернівецька ЗШО №5,  Чернівецька гімназія №1. Адміністративним складом та педагогічними колективами закладів створені належні умови для плідної роботи учителів-конкурсантів та журі.
Педагоги проводили уроки  за такими темами: у номінації «Правознавство» - «Які відносини регулює адміністративне і кримінальне право», «Адміністративне право»; у номінації «Образотворче мистецтво» - «Святковий одяг екіпажу. Ескіз одягу з народними мотивами», «Старовинний натюрморт за мотивами голландських майстрів», «Прикладна графіка. Виконання ескізу емблеми, етикетки, товарного знаку»; у номінації «Українська мова та література» - «Узагальнення й систематизація знань про БСР», «Пунктограми при прямій мові та діалозі», «Правила вживання знака  м’якшення. Тренувальні вправи», «М. Вінграновський. Інтимна лірика митця. Поезія «Сеньйорито акаціє, добрий вечір» (засоби поетичної мови, віршовий розмір, образна деталь, її роль)»; у номінації «Хімія» конкурсні випробування проводились у  9-10-х класах.
 В оцінюванні уроку розглядалися такі компетентності вчителя: фахова (знання предмету та науковість), методична (досягнення мети, завдань уроку та відповідність програмі, використання інноваційних технологій форм і методів навчання), психолого-педагогічна (мотивація та активізація пізнавального інтересу, оригінальність, справедливість оцінювання, вміння розподіляти увагу та використовувати різноманітні прийоми впливу на учнів) і особистісні якості (культура мовлення, комунікативні якості, ерудиція, стриманість та емпатія).
Учні з ентузіазмом і захопленістю сприйняли своїх «нових» наставників і блискуче вирішували непрості завдання. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпочалися практичні конкурсні випробування в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015»

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше