» » » Пройшов другий день конкурсних випробувань «Вчитель року-2015»
Інформація
  • Переглядів: 1166
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-02-2015, 15:20
17-02-2015, 15:20

Пройшов другий день конкурсних випробувань «Вчитель року-2015»

Категорія: Новини / Стрічка

Сьогодні, 17 лютого, пройшов другий день конкурсних випробувань «Вчитель року-2015». Учасники номінацій: «Українська мова та література», «Правознавство», «Хімія», «Образотворче мистецтво» пройшли фахове тестування, яке відбулося на базі Чернівецького професійного ліцею сфери послуг. Тестування включало завдання з фаху, методики викладання предмета, педагогіки, психології. Конкурсні випробування проходили одночасно для всіх 45 учасників впродовж астрономічної години.
Після чергового жеребкування учасники ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» приступили до презентації майстер-класів. Цей вид очного етапу передбачає: оцінку; актуальність вибору теми; оригінальність змісту та проведення майстер-класу; методичну діяльність; професійну взаємодію з аудиторією; загальну культуру, педагогічний такт та ерудицію.
Конкурсанти обласного туру презентують ті методи та прийоми, які вони застосовують у своїй педагогічній практиці, а також діляться власними педагогічними знахідками.
Після фахового тестування конкурсанти під час перерви поділилися власними враженнями від випробувань.
М.М.Кочерган, вчитель правознавства й історії Довгопільської  ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району: «Конкурс «Учитель року» має важливе значення, бо дає можливість вчителям виявити свій талант, показати свої вміння, навички, таким чином формує світогляд вчителя, дає можливість ознайомитися з досвідом своїх колег. Хочу подякувати журі та оргкомітету конкурсу, яке дуже толерантне, тактичне».
А.К.Сиротюк, вчитель правознавства Глибоцького ліцею: «Тестування мені дуже сподобалося. Питання гарно підібрані як із професійної так і з педагогічної точки зору. Труднощів не виникало, бо всі запитання стосуються нашої професії».
Л.М.Броска, вчитель образотворчого мистецтва: «Тестування – досить цікава форма роботи. Було і над чим подумати. Це випробування дає нам стимул піднятися на вищу сходинку. Коли вчитель бере в ньому участь, він багато працює, щоб стати кращим. А також під час майстер-класів ми ділитимемося досвідом. Конкурс «Вчитель року», безумовно,  дає нам можливість підвищити свій професійний рівень».
С. М.Романенко, вчитель хімії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вашківці Сокирянського району 
«Під час тестування цікавими були питання з педагогіки та психології. Чекаю від конкурсу гарних вражень. Розглядаю все, що відбувається зі мною як приємний і корисний досвід. Якщо доводиться долати труднощі, то це нас тільки збагачує».
А.Г.Фріц, вчитель української мови та літератури Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3: «Під час тестування труднощів не виникало, проте питання із педагогіки та психології потребували обмірковування. Від конкурсу чекаю справедливого оцінювання та збагачення досвідом».
Конкурсні випробування тривають.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше