» » » Тиждень народознавства у Зруб-Комарівському ДНЗ «Казочка»
Інформація
  • Переглядів: 3520
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-02-2015, 10:16
16-02-2015, 10:16

Тиждень народознавства у Зруб-Комарівському ДНЗ «Казочка»

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

    Формувати у вихованців уміння свято зберігати сторінки історії свого краю, виховувати любов до отчої землі, до рідного народу, до материнської пісні та народної культури – такою була мета Тижня народознавства, який проходив  у Зруб-Комарівському  ДНЗ «Казочка» Сторожинецького району з 9 по 13 лютого 2015р. 
   Для організації змістовної роботи з дітьми педагоги закладу активно поповнювали куточки народознавства предметами вжитку, оберегами, матеріалами з історії свого рідного села. Протягом тижня педагоги розповідали  дошкільнятам про обереги України, народні традиції та звичаї, про народні свята і обряди, музику і прикладне мистецтво, про веселі іграшки й забави, відвідували сільський музей, який розміщений поруч із дитячим садком. 
   У рамках Тижня  проведено заняття з народознавства в середній групі, на якому вихователь закріпила знання дітей про родину, сім’ю, родинні відносини. Діти разом з батьками, які завітали на заняття, малювали портрети своїх родин, ділились цікавими розповідями про своїх батьків, дарували їм вірші і пісні. 
   День відкритих дверей в старшій групі проходив під девізом «Українські рушники – скарби народні на віки». Діти поповнили свої знання про український рушник, значення кольорів ниток на ньому, про використання рушників у побуті, про давні українські звичаї та обряди, які пов’язані з рушником. У дидактичній грі «Віночок для Наталочки» малята  знайомилися з українським віночком, закріплювали навички розрізнення кольорів, грали у народні ігри, формували уявлення  про вербу і калину, про криницю-журавель, як символи України.
   Під час розваги «Богатирські ігри» діти з величезним бажанням самі готували смачні страви: варили борщ,  кашу і компот, ліпили вареники, промовляючи народні прислів’я та приказки. 
Завершився тематичний тиждень «Веселими вечорницями». У виконанні дітей старшої групи глядачі із задоволенням  прослухали віночок українських пісень, переглянули народні таночки, інсценізацію української пісні «Грицю, Грицю, до роботи».
    Переконані, що такі заходи сприяють дотриманню родино-національних традицій, забезпечують зв’язок поколінь, зберігають культурні скарби народу.  

 

 

 

                                                                           

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше