» » » Нехай у кожному серці панує любов до всього українського
Інформація
  • Переглядів: 1725
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 6-02-2015, 12:23
6-02-2015, 12:23

Нехай у кожному серці панує любов до всього українського

Категорія: Новини / Стрічка

6 лютого на базі КЗ школи-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» відбулося урочисте відкриття обласного етапу Міжнародного конкурсу з українознавства. Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до пізнання України через індивідуально-пошукові форми, пропаганди сучасних досягнень науки про Україну та український народ; виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, любові та поваги до держави, історії, традицій, культури українського народу в ЗНЗ області.
До всіх присутніх з вітальним словом звернулася Ельвіра Дорогова, головний спеціаліст відділу освіти і науки Департаменту освіти і науки: «Нехай у кожному серці панує любов до всього українського. Адже ви формуєте знання про Україну та її людність, несете дух української культури в світ, творите майбутнє, яке не можливе без етнічного кореня минулого. Успіхів та перемог!».
З вітальними словами звернулася Лариса Мафтин, голова журі, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти ЧНУ імені Ю.Федьковича, яка наголосила на доцільності проведення даного конкурсу, на важливості та значущості предмета «Українознавство» для всебічного розвитку учня. Лариса Василівна запросила юних українознавців стати абітурієнтами кафедри педагогіки та методики початкової освіти ЧНУ імені Ю.Федьковича, щоб надалі збільшувати та покращувати багаж своїх знань.
Ярина Вишпінська, доцент, кандидат педагогічних наук кафедри музики ЧНУ імені Ю.Федьковича побажала всім віри у власні сили та перемоги кращим, які гідно представлятимуть Буковину на Всеукраїнському рівні.
Тамара Мінченко, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області провела інструктаж щодо організаційних моментів та представила інструкторів-методистів ІППО ЧО: Петра Старовойта, Ольгу Осовську, Тамару Кліщинську та Інну Пекуляк, які забезпечуватимуть організаційний супровід проведення олімпіади.
Учасники конкурсу підготували цікаві номери художньої самодіяльності:
 вірш «У нелегкі часи, будьте люди добріші» прочитав Цибуляк Вадим, учень 9 класу Колінковецького НВК Хотинського району; Польський Богдан, учень 11 класу Ленківської ЗОШ І-ІІІст. Кельменецького району виконав пісню «Чуєш, мамо» (музика: Олександра Злотника, вірші: Михайла Ткача); вірш Домки Ботушанської «Буковино, мій рідний краю», прочитала, учениця 10 класу Глибоцького ліцею Григорчук Софія; «Мамо, не плач» – продекламувала учениця 10 класу Чуньківського НВК Бузинська Євдокія; власного вірша «Одна Батьківщина і двох не буває» прочитала Коваль Ольга, учениця 8 класу Глибоцької ЗОШ І-ІІІст.; поезію Юрія Федьковича «Буковина» прочитала Рильчук Світлана, учениця, 9 класу Довгопільської ЗОШ І-ІІІст. 
Всього в конкурсі взяли участь 53 учні області 8-11 класів.

 

 

Нехай у кожному серці панує любов до всього українського

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше