Інформація
  • Переглядів: 1111
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 23-01-2015, 13:56
23-01-2015, 13:56

Змагаються юні «творці математичних узорів»

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

Cьогодні, 23 січня 2015 року, на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
У ході відкриття олімпіади заступник директора Департаменту освіти і науки Світлана Тодорюк привітала учасників.
«Як говорив англійський математик Годфрі Харолд Харді: «Математик, так само як і художник та поет, створює узори». Ви і є юними творцями математичних узорів. Ви – юна еліта нашої держави. Кожен з вас вже є переможцем. При виконанні олімпіадних завдань, не хвилюйтеся і будьте впевненими в собі. Бажаю вам нестандартних рішень і яскравих перемог», – підкреслила Світлана Сильвестрівна.
Ігор Черевко, декан факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, доктор фізико-математичних наук, профессор, голова журі побажав юним математикам отримати задоволення від розв’язку олімпіадних задач. Ігор Михайлович відзначив, що кожен з учасників пройшов складний шлях підготовки до конкурсу і заслуговує на перемогу.
У відкритті ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики також взяли участь: Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Лілія Бурченко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Галина Руда, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Ірина Жук, старший викладач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Василь Кушнірчук, доцент кафедри математичного моделювання Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, кандидат фізико-математичних наук, експерт консультант та Марина Семанюк, директор школи-інтернат Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей.
Учасників було ознайомлено з дорожньою картою проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, згідно з якою, виконання конкурсних завдань триватиме з 10.00 до 14.00.
Варто зауважити, що до 14.30 на сайтах Департаменту освіти і науки та Інституту післядипломної педагогічної освіти будуть розміщені авторські розв’язки конкурсних завдань, а о 20.00 – попередні результати.
Якщо хтось з учасників виявить бажання подати на апеляцію – це можна буде зробити завтра, 24 січня, з 9.00 до 12.00 за адресою: вул. І.Франка, 20.
У ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики взяло участь 72 школярів 8-11 класів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше